Přejít na obsah

Čelní sklo


Roman.V

Doporučené příspěvky

No koukám..jak si to schytal... tak to je mi líto

Tak už jsem objednanej u Autosklo expres na Praze 9, nechám si tam dát tonovaný s pruhem a oproti svojemu bude doplatek asi 197 kč takže pohodička, jak říkal maverick...auto tam dám ráno ...pudu si po svých věcech a po obědě bude k vyzvednutí, s pojištovnou to vyřeší oni a dálniční známku přendají, takže bomba :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám..jak si to schytal... tak to je mi líto

Tak už jsem objednanej u Autosklo expres na Praze 9, nechám si tam dát tonovaný s pruhem a oproti svojemu bude doplatek asi 197 kč takže pohodička, jak říkal maverick...auto tam dám ráno ...pudu si po svých věcech a po obědě bude k vyzvednutí, s pojištovnou to vyřeší oni a dálniční známku přendají, takže bomba :palec2:

Novidis a bal si sa -_-:) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci co dělají tady skla mi doporučovali,jak jsem měnil sklo ty pomalejší lepidla.Prý jsou o dost lepší.Jde o zkrut karosérie,tepelné namáhání atd.Ty rychleschnoucí rychle schnou,jsou o dost dvrtší a neumožňují sklu moc pracovat a může se stát,že někdy zase praskne.Ty pomalejší jsou prý elastičtější.Takto jsem to slyšel a předávám dál a ještě,slyšel jsem to od dvou na sobě nezávislých "sklářů".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám "pavouka" ale sklo nemám pojištěné....šlo by ho dodatečně připojistit a pak to jako hodit na pojištovnu?......jaká je cena nového skla + práce?

Dík

podkud na to nebudeš nějak specielně upozornovat a nemáš pavouka úplně přes celý okno... tak to je asi na změnu pojistný smlouvy...nebo nevím jestli tahle služba navíc jde jenom jakoby "přikoupit". Kolik to stálo to jsem se nedozvěděl vzhledem k tomu že to chtěji po pojištovně...já měl zakázku napsanou na 0 Kč :palec2: , ale známej co mu to dělali v jednom origo servisu tak údajně cca 5500,-... ale nevím možná je to plk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena by tak odpovídala - nové sklo stojí kolem 3200,- + 2000,- práce a materiál...

Taky mám "pavouka" ale sklo nemám pojištěné....šlo by ho dodatečně připojistit a pak to jako hodit na pojištovnu?......jaká je cena nového skla + práce?

Dík

Editováno: , autor: luckymann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím.

Na Fabii jsem měl z výroby tónovaná všechna skla (zeleně zabarvené). I čelní sklo bylo tónované, neslo v kódu výrobce označení "tinted". Potřebuji ho vyměnit a chtěl bych si dát nějaké s tmavším pruhem. V servisu mi nabízí originál tónované s šedým pruhem, katalog. č. 6Y0845011AD. Mě se moc tónované do zelena nezdá, ale oni tvrdí, že tónované je.

Vyzná se, prosím, někdo v katalogových číslech a dokáže mi říct, zda je tónované? Nebo se jedná pouze o čiré sklo s šedým pruhem? Popř. jaké katalogové číslo nese sklo tónované do zelena s pruhem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Tak dneska mi prasklo přední sklo ....... jen tak z ničeho nic :aggressive: jel jsem po rovině naprosto v klidu a najednou koukám a prasklina si pěkně jede od sloupku ke středu skla. Jak je to vůbec možné ???? Na*ranej jsem jak ...... pět litrů v tahu fajn začátek roku.

post-2518-1200604489_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi prasklo přední sklo ....... jen tak z ničeho nic :aggressive: jel jsem po rovině naprosto v klidu a najednou koukám a prasklina si pěkně jede od sloupku ke středu skla. Jak je to vůbec možné ???? Na*ranej jsem jak ...... pět litrů v tahu fajn začátek roku.

post-2518-1200604489_thumb.jpg

Tak toto ti vubec nezavidim. Jedine co me napada je, ze nekdy drive do skla tukl kaminek a uz bylo nacle, ale nebylo to videt. Pak staci urcity tlak vzduchu, teplota a zaclo pukat. Vada materialu to asi nebude.

Uz ho mas vymeneno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO: to jako, že bez pojištění čelního skla by jsi byl kaskadér?? lol:kuk:

na druhou stranu, jak často se ti an autě stane, že ti rupne sklo? Ale je fakt, že takhle bych se mohl ptát i na povinný a to by asi nešlo..

no nic :aggressive:

Já už mám například třetí čelní sklo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem bohužel taky měnil stalo se to v létě na výletě v Polsku.Vylejzam z auta a při dávaní paky na volant sem nepatrně(opravdu minimalně) ťuknul tou pákou do okna no a už to bylo.Nejspíš z druhý strany byla nějaka tupka od kamínku.Bohužel neměl sem pojištění tak sem to platil ze svýho,měnily ho v Jeseníku za 5000,-kč nechal sem dát zatmaveny s pruhem.Po návratu z dovoleny sem se nechal okamžitě pojistit..... :feve:

post-2444-1200688491_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi 5 cm dlouho vlasovou trhlinu v čelním skle na straně spolujezdce, vystupuje jakoby od kapoty do začátku skla šikmo nahorů, prakticky minimálně zasahuje do zorného pole řidiče...nebo pak i spolujezdce..., ale vidět je. Nevíte jestli existuje nějaký způsob jak se jí zbavit. Sklo má připojištěný u český, ale vyměnovat celý se mi nechce. Dá se takhle velká prasklina vůbec opravit??? :)

Nic nelepit, sklo vyměnit za nové - tónované s pruhem :palec2:

Nedávno jsu jej u Octavie měnil také (kamínek od jiného auta na dálnici, trhlina se pak do týdne postupně zvětšila o dalších 5 cm)

Cena nového tónovaného skla s pruhem + montáž (jeden den) - celkem 4.700,- Kč (vč. DPH). Perfektní a čistá práce, šikovně přesunuli i dálniční známku. Autosklo TS Praha 4- Modřany - taková je má zkušenost.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...