Přejít na obsah

Centrální elektrika 1K0 937 087 - BCM PQ35 H+ 110 0651 problém se světly.


Bahos73

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Ahojda panove,

 

trosku to tu ozivim, kamarad ted koupil O2 FL 2009 LK, BCM 1K0 937 087 020 0360, kodovani : 

46180AB8D82108C040080081310011E407F800AE416DA5205F0440000000

nefunguje mu denni sviceni v tech vyhrazenych zarovkach v mlhovkach. V maxiku zapnuto, v kodovani take, svetla pri testu pres VCDS sviti ...

Nicmene normalne nefunguji ... je mozne ze se nekdo hrabal v kodovani BCM a rozhodil EEPROM konfiguraci ...

Je nejaky zpusob jak to zresetovat, aniz by se to muselo vyndavat z auta a nekam posila, pripadne jezdit? Je celkem vytizeny ...? Dle predchozich prispevku udajne ta hodnota 5B na tuto jednotku nefunguje ...

 

Diky za rady. DD

 

Edit :  Nejde to resnout trebas pres VAS?

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj mám OII facelift a mám RS nárazník s LED DR, zapojení mám správné dle Elsy. Ale BCM mi nechce přijmout kódování... Nevíte někdo zda moje BCM podporuje LED DRL ? Sehnal jsem si kódování na OII RS Facelift a hodnoty co se týká DRL jsem přepsal do mojí BCM, ale ta to nepřijme... :(
Číslo mojí BCM je - 1K0 937 087 AE -

předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj,mam O2 FL MR 2013.Rozhodil jsem si kodování(byte 18) a přestalo svítit denní svícení(viz příspěvky výše).Mám jednotku 1K0 937 087 AE.Bude zde fungovat kód 5B pro návrat zpět?
Díky

EDIT:Kod 5B nefunguje,vyřešeno kodem 39

 

Editováno: , autor: 26634
Vyřešení problému
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím vás a potřeboval bych radu jestli si to někdo přečte mám Octavia 2 , 2007 s budíky po faceliftu a můj problém je že při závadě na světlech se rozsvítí kontrolka ale nepíše který světlo je špatný a za 2 nějak zlobí jednotka centrální elektriky jednou se k ní připojím a v maxidotu je vidět položka světla a vidění a po vypnutí motoru , není ani položka ani se nejde připojit k jednotce jen mi to pořád píše něco v překladu jeslí jsou  dveře odemčený ? Snad se najde někdo kdo stim má zkušenosti díky moc za každou radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím vás potreboval by som radu mám Octaviu 2 facelift, rok 2011 a bol som v servise s autom lebo mi raz svietili a raz nesvietilo denne svietenie po ich zásahu mi už denne svietenie nesvieti a v autorizovanom servise Škoda mi povedali že niekto sa hral s BCM jednotkou a celú ju pre programoval dalo by sa v Byte 18 dať nejaký reset kód ktorý by to vrátil do pôvodného stavu? Jednotku mám 1K0 937 087 R.

 

P.S. Chyba bola iba v objímkach ktoré sa vymenili ale aj tak to nefunguje

 

Díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobry den mam dotaz dnes jsem zjistit ze mi predni svetla obrysovky parkovacky sviti strasne slabe jako by jen zhnuli i kdyz se zhasnou hlavni svetla mel jsem problem nechtic jsem klikl v bytu 18 na bit 6 a svitila mi stale leva mlhovka a couvacka to jsem zpet vyresil nastavenim hodnoty v byte 18 na 5B muzete mi poradit jak to dat dokupy jinak je vse ok nebo maji svitit slabo moc dekuji za napsani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

přestalo mi svítit denní svícení. Vlastně nejdou zapnout ani mlhovky ani parkovačky. Auto po otočení klíče jen svítí. Nic jsem nepřekódovával, ale byla provedena instalace neoriginálního rádia a ten přepínač světel prostě nejede - jako by tam nebyl.

Na VAGu píše nevěrohodný signál.

nevíte někdo co se s tím stalo?

Díky moc

Editováno: , autor: Kvakin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Kvakin já si myslím, že máš slabů baterku.

Ale k tomuto tématu, řešil jsem to asi 1 měsíc a nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem koupil ODIS/VAS a aktualizoval jsem centrální elektriku na verzi R na konci. Až potom bylo možné resetovat byte 18 hodbotou 5B. Je potřeba někde získat originál .frf flash soubory pro aktualizaci na novější verzi central elektrik aby byla jednotka schopná zresetovat tento problém přes byte 18.

jinak aktualizací na novější verzi přináší i další výhody... přestali mi svítit chyby na palubce které svítili kvůli ledkám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...