Jump to content
Bahos73

Centrální elektrika 1K0 937 087 - BCM PQ35 H+ 110 0651 problém se světly.

Recommended Posts

Velmi pekne dakujem ferdovi25 za pomoc s opravou kodovania v bite 18 hodnota 5B naozaj dala vsetko do povodneho stavu,vidno ze je odbornik.

Ako zistim verziu softweru v jednotke co som pisal pred tim da sa v nej vagom vypnut kontrola ziarovky nad SPZ?

Ahojda panove,

trosku to tu ozivim, kamarad ted koupil O2 FL 2009 LK, BCM 1K0 937 087 020 0360, kodovani : 

46180AB8D82108C040080081310011E407F800AE416DA5205F0440000000

nefunguje mu denni sviceni v tech vyhrazenych zarovkach v mlhovkach. V maxiku zapnuto, v kodovani take, svetla pri testu pres VCDS sviti ...

Nicmene normalne nefunguji ... je mozne ze se nekdo hrabal v kodovani BCM a rozhodil EEPROM konfiguraci ...

Je nejaky zpusob jak to zresetovat, aniz by se to muselo vyndavat z auta a nekam posila, pripadne jezdit? Je celkem vytizeny ...? Dle predchozich prispevku udajne ta hodnota 5B na tuto jednotku nefunguje ...

Diky za rady. DD

Edit :  Nejde to resnout trebas pres VAS?

Edited by danikd

před 8 minutami, ferda25 napsal:

Je to tak hodnota 5B tu opravdu nefunguje.

A nejaka jina naprava?

Mam v zaloze fungl novou jednotku protoze uz mne to zlobi delsi dobu

Ahoj mám OII facelift a mám RS nárazník s LED DR, zapojení mám správné dle Elsy. Ale BCM mi nechce přijmout kódování... Nevíte někdo zda moje BCM podporuje LED DRL ? Sehnal jsem si kódování na OII RS Facelift a hodnoty co se týká DRL jsem přepsal do mojí BCM, ale ta to nepřijme... :(
Číslo mojí BCM je - 1K0 937 087 AE -

předem díky 

Ahoj,mam O2 FL MR 2013.Rozhodil jsem si kodování(byte 18) a přestalo svítit denní svícení(viz příspěvky výše).Mám jednotku 1K0 937 087 AE.Bude zde fungovat kód 5B pro návrat zpět?
Díky

EDIT:Kod 5B nefunguje,vyřešeno kodem 39

Edited by 26634
Vyřešení problému

Zdravím vás a potřeboval bych radu jestli si to někdo přečte mám Octavia 2 , 2007 s budíky po faceliftu a můj problém je že při závadě na světlech se rozsvítí kontrolka ale nepíše který světlo je špatný a za 2 nějak zlobí jednotka centrální elektriky jednou se k ní připojím a v maxidotu je vidět položka světla a vidění a po vypnutí motoru , není ani položka ani se nejde připojit k jednotce jen mi to pořád píše něco v překladu jeslí jsou  dveře odemčený ? Snad se najde někdo kdo stim má zkušenosti díky moc za každou radu 

Zdravím vás potreboval by som radu mám Octaviu 2 facelift, rok 2011 a bol som v servise s autom lebo mi raz svietili a raz nesvietilo denne svietenie po ich zásahu mi už denne svietenie nesvieti a v autorizovanom servise Škoda mi povedali že niekto sa hral s BCM jednotkou a celú ju pre programoval dalo by sa v Byte 18 dať nejaký reset kód ktorý by to vrátil do pôvodného stavu? Jednotku mám 1K0 937 087 R.

P.S. Chyba bola iba v objímkach ktoré sa vymenili ale aj tak to nefunguje

Díky za rady :)