Přejít na obsah

Řadící páka Škoda Superb 1


macip

Doporučené příspěvky

Jasně, tuhle jsem dával zrovna před měsícem, je lepší :) akorát do ní nesedí přesně švy na manžetě. Jde o to, že oct předface, má manžetu, kde je vzadu jeden šev a předu dva. Facelifit to má opačně a proto jsou u výřezy na řadičce naopak. Nicméně nasadit to jde a drží to. Akorát se mi ta nová pořád pootáčela a nehtěla pořádně držet, proto jsem nahradil tu kovovou stahovací objímku, která je tam původně za takový ten stahovací pásek se šroubkem a teď to drží parádně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem hlava děravá :D dneska jsem na to zapoměl, ale zítra to fotnu a dám sem... Stručně otevřeš popelník, vycvakneš ten plast co drží manženu, je na asi 4 zoubkách prostě nacvaknutý, pak ho zvedneš aby ses dostal k tyči na které ta řadička drží, rozctáhneš kovovou sponu, která drží hlavici a pak ji sundáš no a novou tam dáš opačně, nic na tom není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Tak vše dnes prohozeno na původní manžetu.. ;)

attachicon.gif100_5357.JPG

Zajímalo by mě zda si měl problém vyndat tu manžetu přes ten zámek řadičky, případně zda by si mi to mohl krátce popsat jak si to udělal. Já chci měnit rukojeť z 2 před FL na rukojeď z OC III. Jen mam strach, že když budu sundavat tu manžetu přes ten zámek, že jí nějak natrhnu... díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

čau kluci, nevíte někdo jestli u o2 je rozdílnej průměr řadičky pro naftu a benzin? chtěl bych tu ze superba,nebo face octy a mám 1.6 75kw, na tdi je 12mm,nemám šupleru abych to změřil a nemůžu to za boha nikde najít, ze škodovky mi zatim nikdo neodepsal :)  thx moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...