Přejít na obsah

Vymena xenonu Octavia II na Octavia II facelift


LaryraL

Doporučené příspěvky

Chtel bych poprosit o radu, jelikoz jsem se tu nedocetl odpoved na muj dotaz.

Chystam se prestavet Octavii II na Octavii II facelift. Mam vsechny potrebny dily, takze uz jde jen o to na to vlitnout. Nicmene vse mechanicke mam dohledano a pripraveno, ale jde mi ted uz jen o jednu vec. Chystam se vymenit xenony za xenony facelift. Chtel bych zachovat puvodni jednotku xenonu s tim, ze mi nevadi, ze nebudou mit nataceni do stran, ale pouze by meli nivelaci jak pred face. Lze tedy provest vymenu a prepojeni konektoru tak, abych nemusel menit jednotku xenonu?

Dale bych chtel poprosit nekoho kdo stejnou vymenu provadel, tak jestli by nemel popis jednotlivych PINu u konektoru pred face a face s popisem kam co prepojit. Na Octavii I jsem toto nasel, ale dvojkova nikde nic :-(

Po prepojeni je nutne jeste neco menit v nastaveni pres VAG?

Predem moc diky za kazdou radu. Pokud uz se to zde probiralo treba v jinem tematu a vite kde, tak prosim o odkaz... ja opravdu nic nenasel :-(

Editováno: , autor: LaryraL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

hmm, to by mě teda zajímalo jak, když nový XENONY mají komunikaci po CANu (a v každým světle je jednotka) a starý přímo byl řízen motorek......

Já bych teda řekl že to nejde...... jestli to nebyli projektory mexicane2703

Nebo se pletu, už je to dávno co jsem to předělával a jednotku jsem měnil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...