Přejít na obsah

máte někdo Rhapsody s orig. zesilovačem?


Doporučené příspěvky

Zdravím, pánové!

má někdo zkušenost s originál autorádiem ŠKODA RHAPSODY a orig. zesilovačem? Nebo neví někdo jaké má parametry?

A jestli jsou nějaké kvalitnější repro ve dveřích, když tam jde teoreticky vyšší výkon ze zesíku? .... Díky

Ptám se, protože jsem měl superba, kde bylo jen obyč radio bez zesiku a repro a celé ozvučení bylo dost bídné.... a příští týden jedu do D pro superba, který zesilovač má. Tak ať vím, jestli to bude stejná tragédie a mám už pokukovat po nějakém neorig. zesilovači a po reprech....

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ace ventura - prima to jsem rád. Jeste dva dny a uz si ho poslechnu. . . Já měl v předchozím supu 2din pioneer(pc cca 30tis), nevim uz presne typ. Ale mel snad vsechny funkce, vcetne navi, ale zvuk nic moc, bohužel. . . A dopadlo to s nim tak, ze mi ho ukradli. Znicili mi pul auta, menil jsem calouneni sedacky, tapec, palubovku, lakoval... atd. (nastesti dobre pojisteno) Takze tentokrat necham rhapsody, snad nikoho lakat nebude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...