Přejít na obsah

Nezhasíná kontrolka "Volant s vykřičníkem"


Sssisko

Doporučené příspěvky

Hoši nevíte co by to mohlo být? Skoro pokaždé za studena ta kontrolka nezhasne a svíti pořád během jízdy. Po 10KM jízdy motor vypnu, nastartuju znova, kontrolka problikne a už nesvítí. Měl jsem to napojené na počítači a našlo to jen jedinou chybu a to - 01317 - řídící jednotka v sdružených přístrojích J285, 79-00 prosím přečíst paměť závad. Dám paměť závat 0 chyb... Nechápu co by to mohlo dělat. Pojistky jsou OK, 3 konektory od serva jsem oddělal, prostříkl a jsou taky OK, servo funguje dobře tak jak má i když v nádobce od serva mám oleje po rýsku MINima, ale i kdyby byla nádoba prázdná tak by to nesignalizovalo (psali v knížce). Co to tedy může být? Snímač natočení ůhlu volantu? Nebo něco s přístrojovkou? Díky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera jsem to napíchnul na jiný PC co má otec v servisu, a dal jsem ten AUTO SCAN co proletí všechny členy, a našlo to jen Adresa 44: Posilovač řízení Labely: nevybrány. Nalezena 1 chyba: 01317 - řídící jednotka v panelu přístrojů (J285) 79-00 prosím, přečtěte pamět závad. Dal jsem to smazat, a už nic, ale to proto, že to zase bylo už zahřaté... Fak to nechápu.. Zkusim zatlačit ty konektory a uvidím. A to jak zůstane svítit, tak to tu chybu najde, ale po zahřáti když to zhasne tak už to tu chybu nenajde (aniž bych ji mazal) Dělá si to co chce.. nechápu to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedno nové zjištění. Když je motor studený, strčím klíček do spínačky, otočím jednou, rozsvítí se kontrolky, které za 2 vteřiny pohasnou (i ta volant s vykřičníkem) nastaruju a opět se rožne (servo volant s vykřičníkem). Ale pokud strčím klič, otočím jednou a hned začnu startovat (že nemají čas kontrolky pohasnout) tak už se kontrolka serva nerozsvítí... Po zahřátí, můžu počkat až kontrolky normálně zhasnou, a už se nic nerožně.. nechápu co to může dělat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...