Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

TAK TIEZ DAVAM FOTO SVOJEJ PRACE...VYSLEDOK JE SUPROVY,AZ NA TIE DOREZANE RUKY...DAKUJEM PANOVI Z FIRMY MARIO CAVALLO Z SLOVENSKA,KTORI MI BEZPLATNE ZASLAL NOVU SNURKU NA OBSITIE VOLANTU,PO PRETRHNUTI PREDCHADZAJUCEJ...ASI MALA NEJAKU PRASKLINKU,LEBO PO DVOCH DNOCH OD PRVEJ MONTAZE PRASKLA...NAHRADIL SOM JU NOVOU A MAX..SPOKOJNOST...ZDAREC

post-9502-1216222416_thumb.jpg

Editováno: , autor: sltuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Uvažuju časem, ale když mi strašně vadí, že ty věnce jsou tak tenké. I kožený není o moc hrubší. Než tam dávat ten hnusný chlupatý potah, nebo nějaký kýč, to jsem dal radši kožený potah. Tak mi ten volant vyhovuje a je daleko hrubší. Časem dám stejně volant od JasteR. Jinak to nevidím a asi to ani jinak nebude lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Tak po 6 letech a 120 tisících km již ten potah Maria Cavallo není tak super a je na něm vidět již opotřebení, takže mě čeká asi výměna potahu. Je fakt, že byl fajn a dost jsem si na něj zvykl, takže přemýšlím opět nad ním, i když vím, že má životnost max. 5 let a 100 tisíc km. Ale při brouzdání na netu jsem našel ještě třeba toto - http://tuning-individual.cz/eshop/potah-ctyrramenneho-volantu-cerna-kuze-pro-vw-passat-vw-bora-vw-golf-iv-skoda-octavia-p-25726.html což vypadá suprově. Nemáte ho náhodou někdo? Je to za stejné peníze a byla by potažena i ramena volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ten vypada moc dobre.. Jak se tam pridelava.? Jde to.? Obsivany potah jsem jeste nedelal.. Precetl jsem celou mistni konverzaci, tak to asi nebude zadna sranda, piplacka urcite.. Ale jak to jde na ramena.? Taky je lepsi namocit.? Asi jo.. Mas realne fotky, jestlis to kupoval.. Abych nevyhodil zbytecne 600.. Diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soome, nakonec jsem ho nekoupil. Pořádně jsem ten svůj stávající potah vyčistil a ošetřil krémem na kůži a je jak nový. Prostě jsem v tomto zanedbal údržbu. Takže teď pravidelně ošetřuji Maria Cavallo a věřím že ještě dost km vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...

Našel jsem potah na čtyřramenný volant: http://tuning-individual.cz/eshop/potah-ctyrramenneho-volantu-cerna-kuze-pro-vw-passat-vw-bora-vw-golf-iv-skoda-octavia-p-25726.html

Není to reklama, nemá to název, musím použít přímý odkaz. Nemá s tím někdo zkušenosti? Jsou všechny ty volanty, co píšou (Golf, Octavka a další) opravdu stejný? Můžu se samo zeptat i přímo v obchodě, ale bojím se, že jako prodejci mi odpoví, že ano...

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže si našel ten co jsem našel před pár lety já, viz. pár příspěvků zpět. Volanty jsou drobet jiné a to hlavně verze předfaceliftem a pofaceliftu, ale to by nemělo myslím při potahování mít vliv, protože to elastická kůže zvládne okopírovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...