Přejít na obsah

Co se do něj vejde


HoviXXX

Doporučené příspěvky

Ahoj,jelikož hodlám v dohledné době převážet "pár" desek v Supovi,napadlo mě založit tohle téma. Cílem by bylo co vše se dá převézt v Supovi (o tom že to není stěhovák vím,ale auto má sloužit),tak kdyby někdo,kdo do něj narval něco víc než jen lidi :-) napsal svojí zkušenost. Jinak jesli nevíte deska dlouhá 2,4 m šíře 0,6 m bez sklopených sedaček?? Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takovou desku tam nedáš určitě bez sklopných sedaček.

Já jsem tam třeba vezl: matraci do postele 200x90 cm

čelní sklo na VW Transportér T4 a T5

6x pneu 225/45 R17

tyč na záclonu o délce 2,5 metru (musel být vyndaný vak na lyže)

benzínovou sekačku (otevřený kufr a bylo to jen po vesnici - cca 400 metrů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Tak zase něco přidám. Dnes jsem tam vezl 4 čelní skla (2x Octavia I, Citroen C1 a Peugeot 206) a nářadí jsem měl vzadu na podlaze. Skla jsem měl položené na 2 gumách 165/75 13 a každé sklo bylo proložené deskou polystyrenu aby se nepoškodili. Nakonec jsem je přikryl starou dekou aby se nepoškodily shora a nebyla jim zima.

Zapoměl jsem to vyfotit když byli skla v pořádku. Vyfotil jsem to až teď večer. Dole jsou 3 poškozená stará skla a na pneu je ještě jedno v pořádku, které budu měnit až v úterý.

post-452-0-82300600-1359135258_thumb.jpg

post-452-0-97307900-1359135436_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...