Přejít na obsah

Co se do něj vejde


HoviXXX

Doporučené příspěvky

Mě se tam vejde pár igelitek a vůbec mi to nevadí :dj:

No ved toto je ten problém ak by bol kombi tak tam môžem dať aj ja takéhoto miláčka ale keď tam musíš dať kočík a výbavu pre dieťa tak si skončil. :(

to žralok som zvedavý (mohol by byť na predaj to by bolo)asi aj cena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUP je vyroben jako luxusní limuzína, takže tam je kombi nežádoucí a blbost. To je jako udělat BMW 7 v kombíku - taky byl jen nějaký prototyp. Osobně, kdyby se dělal SUP zároveň i v kombi verzi, tak nechci i sedana. Bral bych to jako komerční podraz od výrobce

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zas taky problem spravit si Supa combi nieje problem .. este by som zemnil budiky a spodok palubovky aby to bolo ako original Superb a samozrejme aj stredovy tunel a dotiahol aj tu ventilaciu do zadu .. no vyzera to tak ze kupim nejakeho Passata buraneho a zlepim nieco... :p

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si hlavně myslím, že to není SUperb. Spíš je to Prassat a má to jen předek ze Supu. Což jde defakto udělat jednoduše. S minimální zásahem vyměnit haupnu, blatníky(aby seděly světla), světla, haupnu a nárazník a máš Supa v kombíku. Uvnitř palubku a tady si dovolím říct, že možná by seděly i konetkory. Takže ten kombík není žádný šlágr

To tedy když už přestavba: Měl jsem A6 4x4. Luxusní nezničitelný pohon všech kol, přední persony stejný se SUPem, takže si pohrávám s teoretickou myšlenkou, proč neudělat Sup 4x4. Tady si myslím, že soudruzi ve škodovce udělali velkou chybu, že neudělali na SUPu pohon všech kol. Přitom Superb x Prasat x Audi A6 jsou stejný auta. Fakt velká škoda, nemyslíte?

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ved toto je ten problém ak by bol kombi tak tam môžem dať aj ja takéhoto miláčka ale keď tam musíš dať kočík a výbavu pre dieťa tak si skončil. :(

to žralok som zvedavý (mohol by byť na predaj to by bolo)asi aj cena :D

Jedině bys to musel udělat tak jako jsem kdysi viděl v nějakém tuning časopisu,kde jeden šílenec upravil passata a ještě mu udělal i přívěs ze stejného typu auta.Bohužel zatím nemůžu najít obrázek,ale byla to nádhera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

phate ale skodovka to berie ako luxusnu limuzinu ... je to najvyssia rada co ma skodovka ...

EDIT:

a co sa tyka toho 4x4 ja si myslim ze by sa to mohlo dat spravit ... len kto vie kolko to stoji... taka prestavba

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...