Přejít na obsah

Škoda RAPID


djpetr

Doporučené příspěvky

otazkou este zostava ci aj Seat Toledo bude rovnakym Low-endom alebo sa bude hrat na vyssiu exkluzivitu .

:kol-31: vid. prve fotografie (dvojfarebny interier, ovladanie vsetkych okien z dveri vodica ....)

kazdopadne som zvedavy na rozdiel v dostupnych vybavach a cenach voci Rapidu a dostupnosti na nasom trhu

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám jako být unešený z toho že dali škrabku na led na velmi "praktické" místo do víčka nádrže . To je fakt hloupé chodit pro škrabku na toto místo. Je to sice příjemná hloupost ve výbavě, ale na úplně blbém místě, otvírat víčko nádrže kvůli škrabání ledu :-)

S tim nemohu souhlasit - o zadnem unaseni nikdo nic nerikal, je to proste jen sikovny detail a je to jen o osobnich preferencich. Nechces ho vyuzivat? Prosim, vezmi skrabku (mimochodem, velmi kvalitni oproti nekterym nesmyslum, ktere se daji koupit v autopotrebach nebo na pumpe) z vicka a uloz si ji do interieru...

Ja to treba vidim jako hodne prakticke reseni, vubec nemusim lezt do auta, pro skrabku je jedno jasne urcene misto, nevali se / nedrnci nekde v interieru.

Ma to ale jednu vadu - protoze vicko nadrze neni zamykatelne a protoze jsme v ČR, dlouho tam nevydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazkou este zostava ci aj Seat Toledo bude rovnakym Low-endom alebo sa bude hrat na vyssiu exkluzivitu .

:kol-31: vid. prve fotografie (dvojfarebny interier, ovladanie vsetkych okien z dveri vodica ....)

kazdopadne som zvedavy na rozdiel v dostupnych vybavach a cenach voci Rapidu a dostupnosti na nasom trhu

Toledo i Rapid budou na stejne urovni, i Rapid bude mit dvoubarevny interier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si naopak myslím,že ta škrabka pod krytem hrdla nádrže je velmi dobrá a praktická vychytavka, nemele se ti někde v kapse dveří a hlavně je přístupná zvenku bez nutnosti otevírat dveře nebo kufr, navíc u zaparkovaného auta je pod zámkem, tak ti jí nikdo jen tak neukradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tak povídá, že RAPID je vlastně hodně podobný a do jisté míry navazuje na OI, tak i podle motorů(zrychlení a max. rychlostí) se dá najít jistá podobnost

1,2MPI= tehdejší 1,6 55kW

slabší 1,2TSI= tehdejší "stokoňka" 1,6

silnější 1,2TSI= rekněme atmosferická 1,8 20V či 2,0

1,4TSI=tehdejší 1,8T

no a pak tu je 2x 1,6TDI jako ztělesnění legendárního starého TDI 66 a 81kW

hlavně aby ty motory byly tak houževnaté a s takovou výdrží jako ty ze staré OI :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zklamaný z interiéru, pokud s něčím ještě nevylezou. Myslel jsem, že na ofiko fotkách bude nějaký sportovní interiér, sedačky doplňky třeba lišta na přístrojovce, tříramenák apod. A zatím to vypadá, jako když představili favorita. Prostě uvnitř sociálka.

Ono to socialka aj ma byt. Cele auto bolo od zaciatku tak navrhovane. Asi to treba zopakovat este 1000x aby si to ludia uvedomili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zklamaný z interiéru, pokud s něčím ještě nevylezou. Myslel jsem, že na ofiko fotkách bude nějaký sportovní interiér, sedačky doplňky třeba lišta na přístrojovce, tříramenák apod. A zatím to vypadá, jako když představili favorita. Prostě uvnitř sociálka.

O sockách, sociálkách a podobných hovadinách většinou mluví ti, kteří sami jezdí ve staré rachotině a nebo se k penězům dostali nějakým omylem. Je tady opravdu banda zabedněných ignorantů, kteří doteď nepochopili proč Rapid přišel na trh? Že je cílové skupině úplně šumák, jestli tam bude volant tří nebo čtyřramenný? Cílová skupina chce dostupné, prostorné auto. Na měkčený horní díl přístrojovky nebo přisvětlení makeup zrcátek kašle. Pro ty, komu tyhle věci vadí má koncern Octaviu III, nového Golfa a dalších x modelů.

Mimochodem, vrcholem hnusu je lacině vypadající plastová lišta "Elegance" v předFL OII. Radši nic, než taková "paráda".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne Rapid neprisiel na trh ako prémiovka ved od zaciatku sa hovorilo ze to bude akysi Logan potom sa pridalo ze to bude luxusnejsie ako logan a na zaver kazdy cakal mensi Superb

Takze neni sa co cudovat ze nastava ista davka sklamania.

Nic to vsak nemeni na genialite vyrobku ktory je v skutocnosti socialkou (chybajuca alebo osekana vybava a materialy ) zabalenou v premiovom dizajne (ktory nabudzuje dojem niecoho luxusneho) a vybavena niekolkymi "luxusnymi" prvkami a osvedcenou technikou VW ... nie ako napriklad Dacia Logan co je cista socialka a aj vyzera ako socialka.

Nakoniec zbytocne je sa tu dohadovat a iritovat Bojlera (ktory na to hned reaguje sposobom ze vsetci su idioti a primitivi ktori nechapu to co on chape a vie ) :kol-24:

Trh a predaje auta ukazu ci sa skodovka strafila do predpokladanej cielovej skupiny alebo nie..ci bude Rapid "celosvetovym" modelom

.. a tu na fore sa urcite dockame upravcov zluxusnovacov v style "co z Octavie pasuje na Rapid ??? " (paralela s VW clubom : co z Passata pasuje na Vento, Jettu Bora) :kol-23:

sa tesim

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jako když bouchne bomba. Já ten model nekritizoval, líbí se mi moc, ale ne vnitřek. Rád bych si za sport interiér připlatil, kouknite se na propagaci vždyť ve vrcholne verzi jak to prezentují to vypadá jako FI Junior. Jo mimochodem i do levnějších aut se dá dokoupit sport paket jako u F II.

Ještě pro pár urážlivců, nejsem :) zbohatlík, chodím do práce jako většina čechů za průměrný plat a auto mám Passata TDI. Uvažuji o koupi nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiktak: ............. ale vzdyt zde si bude taky kazdy moct dobednat i nejaky ty lepsi sedcka !

z overeneho zdroje co dela ve skodovce na lince na rapidu mi potvrdil ze bude mozst i sedadel v kuzi ;)

a tenhle zdroj by mi fakt nekecal tak kdyz pujde dat do vybavy i kozene sedcka proc by nemohly bejt ve vybave i sedacky s nejakym tim lepsim bocnim vedenim ;)

nevim, ale polemizuje se tady o vsem a to proto ze nevysel jeste cenik, takze si myslim ze nejake polemizovani ze tam nebude tohleto a tamhleto neni vubec na miste ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...