Přejít na obsah

Vyjímatelná lampička SII combi


HANZTD

Doporučené příspěvky

omlouvám se ale nikde jsem toto téma neoběvil (popřípadě mě odkažte bo vymažte) díky

mam SII r.v 11, 2,0 TDI 170HP 4X4 v plný EXCLUSIVE ,béžová kůže, včetně Panostřechy,vše mi dělá samou radost až na jeden jedinej detail a to je zavazadlová lampička ,,

o co jde : v tapecu normalka svítí to chápu , ovšem jak ji vyjmu nic se neděje ,ani po zmáčknutí pravděpodobnýho spínače na ní umístěnýho,, otázka než to začnu nějak rozdělávat ,, je pro rozsícení vyjmutý lampičky udělat ještě něco jinýho ?? třebas jestli nemusej bejt vloženy baterie ?? díky HANZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Po stisknutí tlačítka se rozsvítí tři bílé led v přední části, dalším stiskem se rozsvítí s menší intenzitou a dalším stiskem zhasne.... a tak pořád dokola pokud nesvítí, není nabitá, nebo rozbitá, nabijí se automaticky po zacvaknutí do doku v kufru... pokud je v záruce , důvod k reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zeptám se tady, protože je to taky k led lampičce v kufru. Když ji mám zacvaknutou v doku, tak mi občas bliká bílými ledkami. Všiml jsem si toho při jízdě v noci, kdy to celkem ruší, nemám totiž v kufru plato. Bliká nepravidelně,jak kdyby mi chtěla něco říct? Nevíte,co to je?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 let později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Taky jen pridam zkusenost, treba nekomu pomuze... Rovnez mi svitilna po vyjmuti nesvitila a to byla zakoupena dodatecne origo ve skoda servise. Jinak v doku v kufru normalne svitila. Nedalo mi to a rozebral ji a uvnitr byli 3x AAA baterie (noname, potazene zelenou folii). Doma jsem mel nahodou dobijeci energizer baterie, tak jsem je tam dal a bylo po problemu...vse funkci, i po nekolika letech. Origo baterie mi v nicem nesli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...