Přejít na obsah

Kessy


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tohle video snad objasní co dalšího lze na každé kessy u S2 nastavit(někteří prý mají problém si to video pustit):

https://uloz.to/live/!VsC0sjrYzqPB/zrcatka-na-kessy-mp4

 

To jestli je cena dodělání velká nebo ne. To ať si posoudí každý sám...

 

Já jsem zde napsal, že to dokážu dodělat a reakce zda dodělávka ja drahá nebo ne mě přijdou zcela mimo téma.

 

Název tématu je Kessy, tj. hodně obecný a hodně široký. Proto nechápu proč reakce uživatele, který reaguje na můj další příspěvek hned shazuješ s tím, že se zde bavíte o cenně dodělání kessy....pusť si video v mém předchozím příspěvku a nebo raději to samé v tomhle příspěvku, snad pochopíš, že reakce tohoto uživatele byla na místě a jen ho zřejmě nebavilo sledovat Vaše komentáře o ceně a o tom jak to vlastně vůbec nepotřebujete..

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ferda25 já jsem nereagoval na to video, ale na to, že dodělání kessy stojí 50K a že mi ta cena přijde neadekvátní vzhledem k tomu, co to přinese. Cosby reagoval na to samé.

 

A pak @koubapavel2 reagoval tak, že přece nejde o dodělání kessy, ale o to sklápění zrcátek. Navíc, o ceně úpravy těch zrcátek tady není zmínka a 50K to asi nebude, že ne? Proto jsem mu doporučil, aby si to pročetl celé a měl ty souvislosti. Nemyslím si, že by byl někdo tak citlivý, aby to považoval za nějaké shazování. A pokud ano, tak to tak rozhodně nebylo myšleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj

Mam taky Supa s Kessy a nemuzu si to vynachvalit. Akurat v mycce kdyz na to splicham horkou vodu tak se to zamyka/odemyka.

Nicmene muj dotaz je jestli jde vymenit klasicky vyklapeci klic za neco co se neotevre jak kudla v kapse. Trebars passat/golf a pod

 

maxresdefault.jpg

Editováno: , autor: tomik103
Novej obrazek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj všem. Mám problem s Kessy u Supa. Funguje jen u spolujezdce a na kufru. U řidiče to je mrtvé. Nicméně jak auto umyju, nebo v dešti klika u řidiče začne fungovat. Čím by to mohlo být? Vadná klika, nebo jen nějaký kontakt? Aspoň ať vím po čem jít. Děkuju všem za rady, Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě pro změnu náhodně nefunguje/funguje Kessy u všech dveří, prostě podle nálady někdy nereaguje a musím tahat dálkové ovládání. Psal jsem to sem, tak už nechci dělat duplicitní příspěvek, kdyby náhodou někdo tušil - byl bych moc vděčný. V servisech si s tím moc neví rady a navrhují výměnu jednotky, sic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...