Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

To rozpětí je podle toho, jestli si koupíš celé nové auto nebo jen půlku :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Superba2 za 50.000,- ??? Rozpětí je dáno tím, že se Superb2 vyráběl od roku 2008 až do roku 2015 a v průběhu výroby došlo k vývoji, který přinesl sebou i kessy.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mého naprosto nesmyslné.Když to mám-OK,je to fajn,když to nemám,nijak mě to nezatěžuje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

osobně nechápu, proč by za tohle někdo vyhodil 50K... Buď to tam je a nebo není a holt se s tím smířím. A nebo auto prodám a koupím za ty samé peníze to samé a líp vybavené. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně a jak říkám,nechybí mi to-vůbec na autech,kde to nemám.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tady ale momentálně nejde o dodělání Kessy, ale o to, že Superb II nikdy neuměl při zamčení dotykem na kliku sklopit zrcátka....

Jedině zmáčknutím DO na klíči a to byl jediný důvod, proč člověk musel po tom klíči do kapsy sáhnout.

A to Ferda právě vyřešil.....

:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle video snad objasní co dalšího lze na každé kessy u S2 nastavit(někteří prý mají problém si to video pustit):

https://uloz.to/live/!VsC0sjrYzqPB/zrcatka-na-kessy-mp4

To jestli je cena dodělání velká nebo ne. To ať si posoudí každý sám...

Já jsem zde napsal, že to dokážu dodělat a reakce zda dodělávka ja drahá nebo ne mě přijdou zcela mimo téma.

Název tématu je Kessy, tj. hodně obecný a hodně široký. Proto nechápu proč reakce uživatele, který reaguje na můj další příspěvek hned shazuješ s tím, že se zde bavíte o cenně dodělání kessy....pusť si video v mém předchozím příspěvku a nebo raději to samé v tomhle příspěvku, snad pochopíš, že reakce tohoto uživatele byla na místě a jen ho zřejmě nebavilo sledovat Vaše komentáře o ceně a o tom jak to vlastně vůbec nepotřebujete..

Editováno na ferda25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@ferda25 já jsem nereagoval na to video, ale na to, že dodělání kessy stojí 50K a že mi ta cena přijde neadekvátní vzhledem k tomu, co to přinese. Cosby reagoval na to samé.

A pak @koubapavel2 reagoval tak, že přece nejde o dodělání kessy, ale o to sklápění zrcátek. Navíc, o ceně úpravy těch zrcátek tady není zmínka a 50K to asi nebude, že ne? Proto jsem mu doporučil, aby si to pročetl celé a měl ty souvislosti. Nemyslím si, že by byl někdo tak citlivý, aby to považoval za nějaké shazování. A pokud ano, tak to tak rozhodně nebylo myšleno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera nastaveno sklápění zrcátek dotykem kessy senzoru na klice na sup2 ve strakonicích, plus spoustu dalších příjemnejch funkcí. Trochu jobovka s kódováním, ale vše funguje, jak má. Díky @ferda25 

Editováno na Panďák
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobry vecer, chcel by som vediet či sa to bezklucové odomykanie aj vypnut , nakolko sa bojim kradeze vozidla.Jedna sa o Octaviu 2015.   

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dobry,potreboval by som pravu klucku s kessy nemozem nikde najst a nie som si isty ci bude pasovat s passatu moze mi niekto poradit ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj mám dotaz, zda O3 FL má v rámci výbavy Style automaticky Kessy? Dle informací k výbavě Style, ho prý má, ale v konfigurátoru, mi systém Kessy stále nabízí k dokoupení, byť mám zvolen výbavový stupeň Style.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj

Mam taky Supa s Kessy a nemuzu si to vynachvalit. Akurat v mycce kdyz na to splicham horkou vodu tak se to zamyka/odemyka.

Nicmene muj dotaz je jestli jde vymenit klasicky vyklapeci klic za neco co se neotevre jak kudla v kapse. Trebars passat/golf a pod

maxresdefault.jpg

Editováno na tomik103
    Novej obrazek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem. Mám problem s Kessy u Supa. Funguje jen u spolujezdce a na kufru. U řidiče to je mrtvé. Nicméně jak auto umyju, nebo v dešti klika u řidiče začne fungovat. Čím by to mohlo být? Vadná klika, nebo jen nějaký kontakt? Aspoň ať vím po čem jít. Děkuju všem za rady, Tomáš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se