Přejít na obsah

Navigace v telefonu přes repro??


frydak

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, používám rádio Bolero s GSM bluetooth II a mt Htc Sensation kde mám nahranou navigaci Sygic.Poradíte mi, prosím, jak nastavit tuto sestavu tak, aby při připárovaném telefonu s rádiem byly slyšet hlasové pokyny z navigace telefonu? Pokud je telefon připárovaný k rádiu, rád bych slyšel hlasové pokyny z navigace v repro. Aktuálně hlasové pokyny neslyším z repro vubec, pokud je telefon připárovaný.Jednou se povedlo a ani nevím jak že to cca 2 vteřiny šlo,ale nemohu přijít nato jak to rozchodit.Díky moc všem za info a rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To Ti asi dost dobře nepůjde, pokud ho máš spárovaný s HF i jako A2DP profil tak se Ti veškeré zvuky z telefonu ženou přes BT do rádia, které si však můžeš poslechnout pouze když přepneš rádio do režimu BT AUDIO ale pak máš v autě ticho a uslyšíš pouze hlášení navigace. Alternativou je pustit na pozadí přehrávání muziky z telefonu, a když přijde hláška z navi , tak muzika ztlumí a proběhne hláška..... Alespoň mě to takhle funguje u HTC HD2 ve spojení s navigačním SW TomTom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...