Přejít na obsah

Výměna volant =svítí kontrolka Airbagů a ESP


ballu

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nevim jestli ti to pomůže, ale když jsem měnil volant na svém starém autě (golf4) tak jsem musel před odpojením airbagu vždy odpojit baterku a počkat cca 10 minut než se vybyl zbytkový proud. Jinak se mi vždy rozsvítila kontrolka airbegu.Chybu jsem si pak nechal odstranit u kámoše přes diagnostiku. Arlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím všechny škodováky,

ted jsem měnil volant na Naší Octávce II 2006 a výměně volant, zapojení všech kablíků byla ok, ale po zapojení baterie a zapnutí zapalování už to tak dobré není :( Svítí kontrolka Airbagů ( to bych pochopil), ale ještě svítí kontrolka ESP a tlačítko ESP také svítí, jako by bylo ESP vypnuté.

Můžete mi nějak poradit co stim ? Asi jediná volba bude jít na diagnostiku co ? Nebo třeba u toho ESP nějakej fígl, že 15s podržim to tlačítko a ono to zmizí nebo tak ?

Jo a ještě jeden dotaz :) Jak nastavim hodiny na Maxidotu ?

Díky moc všem za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,díky

Jinak momentálně to neprojedu, protože máme v háji turbo, tak je venku :)

Jinak s těma hodinama na Maxidotu nevíš ?

Edit: Jinak s tou kontrolkou BAgů je to divný no, protože všude jsem četl, že když se odpojí baterka, tak by to chybu hlásit nemělo. Takhle nám to udělalo i před cca 3měsícema u OI když jsme před prodejem měnili volant, odpojený všechno bylo, ale stejně se kontrolka rozsvítila. Akorát tam jsem ještě tu chybu mohl vymazat, ale na OII už nemám tu "dražší" diagnostiku.

Jinak nemůže to být tim, že jsem zapojil baterku a zapnul zapalování před tim, než jsem zacvaknul Airbag do volantu ? Prostě že kabeli byli zapojený, ale Airbag ještě nebyl zacvaklej ve volantu ? Ale tak to snad nijak nepozná n ?

Editováno: , autor: Sdíčák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem pouze volant, podvolantovku ne :)

Jinak kolik si tak účtujou v servisu za vymazání chyby ? 150Kč ?

Snad se to ESP srovná :)

E: Ještě dotaz, jak se dostanu do nastavení Maxidotu ? Nikdy jsem nevěděl jak na to, ale někdy se mi to náhodou povedlo :D

Editováno: , autor: Sdíčák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...