Přejít na obsah

Navigace DX - sw, mapy, čeština


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Dobrý den.

Předem se omlouvám pokud toto téma tu už je. Mám originalni navigaci DX od škoda-auto a cd s mapy autoatlas 2004/2005.

Jelikož už jsoui tyto mapy staré chtěl bych tento problém vyřešit koupi nové CD popřípadě vysmahnutim z netu. Chtěl bych se zeptat

co by jste mě doporučili , protože se v tomto vůbec neorientuju. Předem děkuji za typy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Předem se omlouvám pokud toto téma tu už je. Mám originalni navigaci DX od škoda-auto a cd s mapy autoatlas 2004/2005.

Jelikož už jsoui tyto mapy staré chtěl bych tento problém vyřešit koupi nové CD popřípadě vysmahnutim z netu. Chtěl bych se zeptat

co by jste mě doporučili , protože se v tomto vůbec neorientuju. Předem děkuji za typy a rady.

napiš mi na PM něco doma mám :-))

Editováno: , autor: Gus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 7 let později...
V 18. 11. 2019 na 17:57, supra66 napsal:

Ahoj, snažím se na DX navigaci dohrát české menu a nedaří se mi. Stáhnul Jsem obraz CD vypálil dle návodu i několikrát a po vložení to zůstane vždy tady. Navigace je typ B

Někdo nějakou nápovědu?

IMG_20191118_175433_resized_20191118_055657685.thumb.jpg.ae2dbd8a0a7ed3e4a5bf766061afe236.jpg

Nikdo ani nápovědu? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

ať nezkládám nové téma..nemá někdo ,,nejaktuálnější,, mapy pro DX ? Bylo to tuším 2013 rok, nějaké ozkoušené kompletní ? 

 

A druhá věc..je nutné do DX přivést komunikaci ? Jde o to že chci změnit průměr kol co na autě mám aby navi pracovala korektně, prý to DX dokáže jen přes diag, nebo má nějaké skryté menu ? v navi jsem bohužel nenašel..

 

Děkuji moc

dx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím Vojta91, 

 

podařilo se Vám něco sehnat? Popřípadě odkud? 
 

Sháním také češtinu do menu. Mám Francouzké menu a to je pro mě peklo 🤷🏻‍♂️ Nevím jaký typ navigace mám. R.V. Je to 2001 a není tam nahoře napsáno DX. Ale to nemusí být směrodatné. 
 

Děkuji za odpovědi 😊 

Editováno: , autor: Ales94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady zkoušej stahovat: https://ulozto.cz/hledej?q=blaupunkt+dx

Návod na zprovoznění zde: http://blackbull.webz.cz/Navigace.html

 

Dříve jsme si s tím hrál, podařilo se mi anglické menu a česká mapa funkční. Z dnešního pohledu je to stejně tak špatné, že to asi ani nestojí za námahu.

Jakákoli navigace v mobilu udělá výrazně lepší službu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mně by Anglické menu stačilo úplně bohatě. Jde mi spíš o to, že držím octu v trigo stavu, takže nechci mít něco úplně super funkčního na navigaci, ale hlavně aby to fungovalo 😊 Teď je to jen rádio s Francouzštinou s větším displejem.. Dík Aleš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dufam tu este niekto chodi na stranku a poradi. Kupil som pre manzelku Supa 1 edition 100 a mam tam DX radio, no bohuzial ho mam bez mapoveho CD…….. je niekto kto by mi pomohol to tohto starca z mapami??  kedy boli vydane posledne mapy?? Neviem aku mam presne verziu DX ale je v CZ menu….. inak mapy ak by boli tak Slovensko . Dik moc kluci

22B14780-8010-4931-BAFF-BFD5AE5EA137.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...