Přejít na obsah

Kdo kde potkal Fabii či Rooma ze skodahome?


mc2uba

Doporučené příspěvky

Ahoj,

je to kopie ze seatforum, kde mají téma "kdo kde potkal člena seatklubu?" ..

je to celkem oblíbené téma, páč se lidi dost často potkávají na silnicích a dokážou se takhle i více spřátelit :)

Tak co vy na to? Ujme se to tady?

Nebo admin by to mohl přesunout někam, kde to bude pro celý skodahome.cz a budeme hlásit všechny známá auta, co potkáme?

Jen bych dal takové malé pravidlo, zkuste spíše popsat auto a maximálně použít první 3 znaky SPZ/RZ, ať se tady neobjevují celé značky aut :) možná i postačí jen písmeno Kraje :p

Kdo zná přímo majitele, tak stačí napsat nick :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se budu celý týden pohybovat v okolí Bibione a Benátek v Itálii, tak třeba někoho potkám, určitě budu blikat a troubit :D ale moc šancí tomu nedávám :D

EDIT: Vlasta: ono většinou asi člověk bude hlásit nějakou upravenou Fabku, která je viditelná. Těch obyč by ses zbláznil, kdyby jsi všechny kontroloval díky tomu, že jich jezdí mraky po republice :) spíš tak nějak asi hlásit budu auta, které poznám tady z fóra, že jsem viděl jejich stavbu apod. :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď po cestě z Itálie potkal asi 2 Octavie s CZ značkami, jedna byla O1 v takovém zajímacím tuningu, myslím tmavě modrá metalíza, tuším že měla C nebo Z v SPZ a pak jsem potkal O2 FL červená kombi, normál verze, ale černá maska s logem RS :) všechno okoli Bibione a Caorle.. ale vzhledem k tomu, že zatím jsme stále jen ve Fabiích, tak se asi nikdo nepřihlásí :D jinak jsem nikoho z fóra nepotkal :( nebo o tom aspoň nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...