Přejít na obsah

Klima zlobí a zlobí


Matty117

Doporučené příspěvky

Jste jeden dotaz mohl by nekdo kdo ma stejnou octu 81kw ASV r.v. 2001 mrknout do bloku namerenych hodnot do bloku 7 a posledni policko by mela byt teplota na vyparniku me se tam nic neukazuje tak jestli je to normalni nebo ne protoze tam mam vic prazdnych policek... Jinak verzi climatroniku mam 1.0.0

Poslední políčko je pouze pro elektronicky termostat.A ten ty nemáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sem zase v prdeli....:-D :-D :-D

EDIT:

muže mi někdo vysvětlit jaký podnět je potřeba aby se roztočili oba ventilatory?? po tom co jsem srovnával s kamošovou octou se mi podstatně méééně ochlazují trubky klimy....

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!! Pls.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

ked nastartujem a mam na climatronicu AUTO zacne to divne piskat, vrzgat, triet- zrejme vrtula - po par sekundach to prestane. Nestava sa to stale len obcas no predsa len to nie je nic prijemne. Moze to byt lozisko problem mam uz cca viac ako rok. Pri zapnutom ECON sa to nestava nikdy. Ako to odstranit?

Dakujem vopred za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

ked nastartujem a mam na climatronicu AUTO zacne to divne piskat, vrzgat, triet- zrejme vrtula - po par sekundach to prestane. Nestava sa to stale len obcas no predsa len to nie je nic prijemne. Moze to byt lozisko problem mam uz cca viac ako rok. Pri zapnutom ECON sa to nestava nikdy. Ako to odstranit?

Dakujem vopred za pomoc

Co to je za motor?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude spíše z kompresoru. Pokud ho zatížíš AUTO tak vydává zvuky. Nezatížený ECON je klid.

Je to vada ktoru musim odstranit alebo s tym mozem jazdit nadalej. Ak odstranit tak ako okrem nakladnej vymeny kompresora ak to je kompresor.Pre doplnenie : Pri jazde ak mam odjazdenych par km a zapnem AUTO tak zvuk ziaden len pri starte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím:)

Mám problém s climatronicem... Když ho zapnu na plný výkon, tak uvnitř nefouká chladný vzduch...i když někdy ano, ale jen vyjmečně a se nedá mluvit o chladu. Byl jsem proto na doplnění chladiva. Chybělo prý okolo 100g. Výsledek pořád stejný. Klima nefouká studený vzduch. Když si ovšem šáhnu na hadice v motoru, tak ty jsou ledové a orosené, ale v autě vedro.. Nevíte někdo čím to muže být? V tom servisu mi řekli, že je ucpaný ventil ve stěne mezi motorem a kabinou a že ten to nepouští dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja mam taktiez problem s klimatronikom. mam o1 1.8T 110KW automat 99´. Klimatronik ide vsetko ok, ale ak zapnem klimu tak neide. Nezopne kompresor a ani sa neroztoci ventilator. Ventilator a digi panel je OK. Taktiez cidlo na trubke co snima tlak. Neviete ako to s tym? Mam pocit ze to bude nejaky kablik abo co. A aj kompresor je OK. :( Dik vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám také problém s klima. Chvíli fungovala, chvíli ne - doplněno chladivo a problém přetrvával. Napíchnuto na VAG a vypsal chybu 818 snímač teploty výstupu výparníku. V bloku hodnot -99 st. Zajímalo by mne kde to čidlo najdu a jaký je k němu přístup, měnil to někdo z vás? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...