Přejít na obsah

Octavia 1.6 TDi CR - palivový filter


Octavius

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Mám octavia 2, 1,6TDI CR, r.v.2010, musím pri výmene palivového filtra zalievať naftou, alebo len 3-4 krát pootočiť kľučom na nasatie nafty? Pekne ďakujem za radu.

 

Zase někdo, kdo nehledá, nedodržuje pravidla fora a rozdělení sekcí podle typu motoru... Příspěvky přesunuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

maxop ako dopadla vymena pal. filtra ? octavia 2, 1,6TDI CR, r.v.2010

nastartoval si ? stacilo filter zaliat naftou ? alebo bolo potrebne odvzdusnit system diagnostikou ?

diky za info...

 

 

Pokud filtr jenom zaliješ naftou tak nenastartuješ. Je potřeba provést odvzdušnění přes diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Za prvé treba ten tesniaci krúžok namazať , inak je to dosť často o tom že sa sekne a ide to veľmi ťažko ...

Za druhé , ak máš odsávačku tak nerozumiem prečo si to aspoň neodsal s filtra von kým nepôjde čistá nafta , ten štart potom už je zväčša bezproblémový ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte tak prispejem aj ja svojou vlastnou skusenostou.Dnes som osobne menil palivovy filter na 1,6 cr .Uz po precitani prispevkou vyssie ze je k tomu potrebne pripojenie na diagnostiku sa mi zdalo prehnane a aj sa to potvrdilo. Je len potrebne zaliat filter az po okraj doslova ako ked skoro prelejes pohar .Vrchny kryt filtra ma zvnutra asi 1 centimetrovy vystupok (trubka) ktora po zaliati filtra a zalozeni vrchneho krytu filtra je ponorena v palive a nie je mozne aby nasala nejaky vzduch.Po vymene som auto nastartoval a nenastal ani len pokles otacok alebo cukanie .Tak ze chlapi ide to v pohode aj bez diagnostiky!! Robyl som to na II r.v 2010 a aj na III r.v 2015 .

Editováno: , autor: hijolem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, u svojí 1.6 CAYC jsem měnil naftový filtr dvakrát. Před zpětnou montáží jsem vanu filtru naplnil naftou tak, aby Při zasouvání filtru mirne pretekla. Filtr jsem nořil pomalu, aby se stačil plnit a nacucávat  naftou. Startování motoru bylo v pohodě bez zaváhání a jakéhokoliv vynechávání nebo poklesu otáček. Diagnostiku nepoužívám.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jak ho zalijete? Jak vite, ze se nedostane do filtru a nenatahnete tedy "neprefiltrovanou" naftu? Jak vite, ze plny az po vrch a vzduch se nedostane do cerpadla? Cerpadlo ja nachylne na suchou naftu, a vzduch je sakra suchy :-)

To radeji koupit VCDS clone a zapnout si cerpadlo v nadrzi, ktere naftu natlaci uplne vsude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...