Přejít na obsah

nefunkční ostřik předního okna


r.jonak

Doporučené příspěvky

Tak nedávno mi přestalo jít ostřikování předního okna. Stěrače se hýbou,ale kapalina nic. Při podržení páčky se ostříknou světlomety,ale přední okno stále nic. Trysky u okna jsou průchozí. Tak nevím.

Aby toho nebylo málo, tak mi nesvítí ukazatel rozsvícení potkávacích světel a podsvětlení ovládání větrání-topení.

Díky za tipy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nedávno mi přestalo jít ostřikování předního okna. Stěrače se hýbou,ale kapalina nic. Při podržení páčky se ostříknou světlomety,ale přední okno stále nic. Trysky u okna jsou průchozí. Tak nevím.

Co motorek/čerpadlo, jede?

Když jsou ostřikovače světel, motorky jsou dva. Jeden na světla, druhý na okna. Ten je reverzní, jedním směrem ostřikuje přední, druhým zadní. Teda, pokud máš i zadní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra na to mrknu. Dík za tip

EDIT:

Já myslel, že je tam pouze jeden motorek na nádržce vody do ostřikovačů. Jestli ten kleknul, tak moc nevydržel. Koupil jsem tak před rokem nový. Asi polský šmejd.

Pokud jsou tedy dva,tak hned kouopím jiný. Ostřikování zadního okna nemám. Nádržka 5,5litru (jen pro detail).

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky a necituj poslední!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...