Přejít na obsah

navigace škoda Columbus vs. android


ex-r

Doporučené příspěvky

Ahoj, pokud ovšem Bluetooth handsfree modul máš, skutečně může být problém v Androidu.

Pokud vím, často se používají moduly GSM III a ty vyžadují podporu režimu vzdálené SIM karty v telefonu.

S tím míval Android problémy, v základu to neuměl.

Sám se kvůli tomu držím staré Nokie se Symbianem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj, chtěl bych se optat, zda je možné u Columbuse přehrávat audio z telefonu přes bluetooth? Nepřišel jsem na to jak a v návodu o bluetooth není skoro ani zmínka. Vlastním Samsung SII, který se mi bez problémů spáruje a jde z něho telefonovat pomocí režimu vzdálené SIM. Ale když chci přehrát nějakou skladbu vzdáleně přes bluetooth, tak mi při skenování žádné bluetooth zařízení nenajde a telefon přehrává hudbu pouze ze svého reproduktoru. Stejně tak, když chci skladbu odeslat do jiného zařízení. 

 

Dájí se vůbec přes bluetooth ukládat audio soubory na HDD? V návodu píší, že modul bluetooth mají jen některé přístroje, stejně tak DVB-T adaptér. Jak mohu zjistit, zda můj Columbus obsahuje tyto adaptéry?

 

Díky moc za rady!

 

PS. Vlastním Octavii II 2.0TDi L&K r. v. 2009 a Columbus je zde od výroby (nevím, jak lépe ho specifikovat).

Editováno: , autor: Stinger13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ideální je asi výpis z diagnostiky a podívat se na čísla jednotek a jestli tam jsou.

Druhou možností je vytáhnout columbus ven a podívat se na zelenej konektor, jestli to je zapojený to je tutovka ;-)

Ale jelikož to není aktivní tak bych typnul, že ne....

Editováno: , autor: Jan155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod sedačkou je HF jednotka, napiš její číslo a hned ti řeknu jestli to umí A2DP.. A2DP podporuje každý Columbus, samozřejmě to musí podporovat i HF jednotka.. pokud máš r.v. 2009 tak ti určitě A2DP tvoje jednotka HF nepodporuje - nutná její výměna aby jsi získal tuto funkci.... HF jednotku mám kdyby jsi potřeboval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Mám problém s připojením telefonu k Columbusu... Měl jsem SONY Xperia J a normálně se spárovala, načetl se seznam a vše fungovalo, teď jsem vyměnil telefon za Huawei Ascend Y530 a telefon najde rádio, spáruje se (zadám PIN 1234) telefon se připojí, ale na rádiu se tváří jako nepřipojenej (resp. připojenej napůl a seznam nikde, příjem hovorů nefunuje, ale v rádiu je vše slyšet... Co s tím může být?

 

post-48545-0-83092100-1412277619_thumb.j

post-48545-0-30547000-1412277626_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To může napsat každej, jde o to, jestli to funguje. Zkusím ještě hodit do Androida rSAP.apk - mohlo by to možná fungovat, jestli jde pouze o to, aby přenos probíhal v rSAP protokolu a nezáleží na verzi BT v telefonu...

 

jinak ale to BT audio prostě bez FL maxidotu nerozchodím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...