Přejít na obsah

navigace škoda Columbus vs. android


ex-r

Doporučené příspěvky

To je moc informací najednou. O jakém zobrazení na MaxiDotu je řeč? Jestli jde o informace ohledně přehrávané hudbě přes BT audio, tak mi je to úplně jedno, stejně si to na MaxiDotu nezapínám, jestli jde o zobrazení informací ohledně volajícího, tak to taky teď nezapínám a vše kolem hovorů dělám přes rádio... Pokud jde o něco jiného, prosím o vysvětlení.

 

Jde mi o to, jestli existuje možnost, jak nemuset měnit budíky a zprovoznit HF a případně i pouštění písniček přes BT a tyhle dvě věci klidně ovládat pouze přes rádio a MF volantu (na Maxidotu teď stejně nezobrazuju telefon, ani rádio, ani média informace, prostě MaxiDot mám pouze na informace ohledně jízdy a navigace.

 

Kromě zobrazení informací o audiu a telefonu na MaxiDotu budou všechny funkce normálně funkční, nebo by byla omezena funkce budíků? Nechce se mi je měnit kvůli nějakému zobrazení, které nebudu ani využívat  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

pod sedačkou je HF jednotka, napiš její číslo a hned ti řeknu jestli to umí A2DP.. A2DP podporuje každý Columbus, samozřejmě to musí podporovat i HF jednotka.. pokud máš r.v. 2009 tak ti určitě A2DP tvoje jednotka HF nepodporuje - nutná její výměna aby jsi získal tuto funkci.... HF jednotku mám kdyby jsi potřeboval..

Mohu požádat o radu či pomoc jakou řídící HF jednotku, která nebude vyžadovat vzdálený přístup k SIM? Potřebuji připojit iPhone k 5N0 035 730 A, ale to se mi asi nepodaří. Jinak je to OII 2009 L&K s Columbusem. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...