Přejít na obsah

1,6 TDI zvýšené volnoběžné otáčky


Tony350z

Doporučené příspěvky

Zdravim, chcel by som sa podelit s mojou skusenostou a tak isto by som sa chcel spytat ci niekto nepozna vysvetlenie. Jedna sa o Octavku 1,6 TDI 2011, cez 50 000 najazdene.... obcas v zime sa mi stavalo ze otacky na motore boli zvysene na 1000 povazoval som to za normalne, ked sa oteplilo tak volnobeh bol zasa v norme, no tento mesiac sa mi uz dvakrat stalo ze zastavim auto a otacky sa drzia na 1000, a co navyse aktualna spotreba 0,2 litra pri vypnutych svetlach a ventilatore, pritom ked su otacky na normalnej hodnote spotreba sa pohybuje od 0,3-0,4 pri vypnutych svetlach a ventilatore. Co sa mi zda cudne tak je to ze som mal pocit ze auto bolo zivsie.... pre istotu som si to odmeral aj cez GPSko... viem ze to nie je presne... ale v minulosti som sa pod 11sekund 0-100 nedostal nikdy... a vcera ked som mal ten zvyseny volnobeh som mal hned na prvykrat 10 sekund aj drobne... Ked som vypol motor a znova ho zapol vsetko bolo v norme... nestalo sa niekomu nieco podobne alebo neviete o co ide? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nesignalizovali by mi to na pristrojovke ze sa filter vypaluje? co som cital prirucku tak to signalizuje

Cital jsi spatne, kontrolka na pristrojovce signalizuje az problem s DPF, ne jeho beznou regeneraci...

Dela mi to taky, je to regenerace filtru a zaroven pri ni bezi ventilator a z pod auta jde vyrazne teply vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim, chcel by som sa podelit s mojou skusenostou a tak isto by som sa chcel spytat ci niekto nepozna vysvetlenie. Jedna sa o Octavku 1,6 TDI 2011, cez 50 000 najazdene.... obcas v zime sa mi stavalo ze otacky na motore boli zvysene na 1000 povazoval som to za normalne, ked sa oteplilo tak volnobeh bol zasa v norme, no tento mesiac sa mi uz dvakrat stalo ze zastavim auto a otacky sa drzia na 1000, a co navyse aktualna spotreba 0,2 litra pri vypnutych svetlach a ventilatore, pritom ked su otacky na normalnej hodnote spotreba sa pohybuje od 0,3-0,4 pri vypnutych svetlach a ventilatore. Co sa mi zda cudne tak je to ze som mal pocit ze auto bolo zivsie.... pre istotu som si to odmeral aj cez GPSko... viem ze to nie je presne... ale v minulosti som sa pod 11sekund 0-100 nedostal nikdy... a vcera ked som mal ten zvyseny volnobeh som mal hned na prvykrat 10 sekund aj drobne... Ked som vypol motor a znova ho zapol vsetko bolo v norme... nestalo sa niekomu nieco podobne alebo neviete o co ide? Dakujem

Máš tam elektrický predohrev vody na topenie, na vytápanie predného okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus si pozriet poriadnejsie tie otacky, na aku hranicu sa zvysia. Pri reg. DPF sa zvysia vzdy presne na 1000ot., v ostatnych pripadoch...ako pri studenom motore, zapnute vyhrevy, zadne okno, kurenie a pod... sa zvysia na 950ot.

Aspon takto pozorujem ja. Co sa tyka tej spotreby pri regeneracii, tak je to ako pises, cca 0,3l na volnobeh....a auto sa pri jazde zda byt zivsie. Je to zrejme tym, ze vstrekovane palivo do filtra a jeho nasledne horenie, sposobuje lepsi tah spalin von zo sustavy.

Nejaky predhrev, resp. spirala tam je, lebo auto kuri uz po par minutach a motor je pritom este studeny.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím s Profesional-om, nemám výhrevný článok, ale keď naštartujem studené auto a dám kúrenie na dvojku a teplotu netreba na max,stačí aj 22C tak auto drží na volnobeh otáčky tesne pod 1000 až do teploty vody cca 80C. Snaží sa motor čo najskôr zohriať, predpokladám že to auto rieši pomocou z EGR ventilu. Pri teplote vody cca 50C logicky nemôže bežať regenerácia DPF takže ten volnobeh súvisí z rýchlejším ohrevom motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lars podla mna mas ten vyhrev, ak nemas dovezenu octavku s talianska alebo tak, vsetky dieslove to maju v zaklade, a prave tie zvysene otacky su podla mna kvoli tomu ze ta spirala elektricka alebo ako to mam nazvat ma velky odber v jednotkovej este to fungovalo tak ze to ohrievalo vodu, tu je ten clen priamo niekde v nasavacom potrubi, preto ak je vonku chladno tak do minutky dvoch ti fuka teplejsi vzduch 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIekde na fóre som čítal, že ten PTC článok sa aktivuje iba pri otoční regulátora kúrenia na maximum. Mne po naštartovaní studeneho motora zdvihne otáčky aj keď dám teplotu dostredu /22C/ a zapnem ventilátor aspoň na jednotku.

Kód 7E6 na štítku nemám.

Vyskúšam po akom čase po naštartovaní v tejto zime bude hriať. Po akom čase by malo byť cítiť teplo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...