Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
zx6r

Svítí kontrolka Airbagu

Doporučené příspěvky

Zdravim , potrebujem poradit zacal mi svietit airbag nieje vypnuty a nic sa na aute nerobilo. :help:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Zdravim , potrebujem poradit zacal mi svietit airbag nieje vypnuty a nic sa na aute nerobilo. :help:

s tým jedine na diagnostiku, takto sa to nedá zistiť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Jen se zeptám..neměl jsi odpojenou baterku?

nie

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jedine na diagnostiku s tým, aj keby si takto zistil prečo ti bag svieti, chybu treba odmazať VAGom aby ti prestala svietiť kontrolka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To každopádně, jen jsem chtěl případně uklidnit, že by v takovém případě nešlo o něco vážnějšího..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky jsem měl tento problém na OI model 2000. Problém byl, když se venku ochladilo, tak pod volantem je konektor a ten teplotou se trochu rozpojil.

Taky se to dlouho hledalo, než se na to přišlo. Měl jsem z toho nerva, kdyby se něco stalo, jestli to bude funkční. Po přetáhnutí stahovací páskou byl klid.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To jsem řešil na konci ledna v rámci záruky. Říkali, že to byla vadná svorkovnice... To mi stačilo, když jsem za opravu nic neplatil :-) Prý je to celkem častá závada

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

takze dnes chyba vymazana VAG-om zatial OK,dufam ze to bola len chybna hlaska. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tahal jsem elektriku na parkáč a po té co jsem nastartoval auto, tak se mi rozvítila kontrolka airbagu. Na diagnostice mi to píše chybu na bočním airbagu u řidiče. Nechápu to, nerozpojoval jsem ždné svorkovnice, nemám to ještě zapojené, takže jsem nijak nezashoval do stávající elektroinstalace a z ničeho nic se mi ta kontrolka rozsvítila. Jediné co jsem měl sundané bylo platování po levé straně včetně prostředního sloupku u řidiče a spodního plastu pod volantem. Ne ví to by to mohlo být. Píše to, něco jako špatná kostra, nebo špatný modul airbagu. předem dík za radu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Tahal jsem elektriku na parkáč a po té co jsem nastartoval auto, tak se mi rozvítila kontrolka airbagu. Na diagnostice mi to píše chybu na bočním airbagu u řidiče. Nechápu to, nerozpojoval jsem ždné svorkovnice, nemám to ještě zapojené, takže jsem nijak nezashoval do stávající elektroinstalace a z ničeho nic se mi ta kontrolka rozsvítila. Jediné co jsem měl sundané bylo platování po levé straně včetně prostředního sloupku u řidiče a spodního plastu pod volantem. Ne ví to by to mohlo být. Píše to, něco jako špatná kostra, nebo špatný modul airbagu. předem dík za radu

Mam ten isty problem, a diagnostike to ukazalo rozpojeny kabel na strane spolujazdca, ale nemam tam tu moznost ze deaktivujem airbag spolujazdca, lebo to bola prva vec co mi mechanik pozeral. tak mi povedal ze to je niekde preruseny kabel. no mne to nejak nepasuje, elektrika bola ok. dufam ze niekto poradi. dik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rospojit a spojit svorkovnici pod sedadlem,vymazat závadu.Pokuid nepomůže ,hledat dál nebo do servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Rospojit a spojit svorkovnici pod sedadlem,vymazat závadu.Pokuid nepomůže ,hledat dál nebo do servisu.

pod ktorym sedadlom vodica alebo spolujazdca

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud můžu poradit ,tak pod sedačkou je žlutá svorkovnice(je přidělaná zespod na sedadle) a tu musíš oddělat a spojit to .(spájet).Pokud to má auto vyrobeno do roku 2006 tak se má i vyměnit svorkovnice pod sedadlem a která vede do podlahy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    takze dnes chyba vymazana VAG-om zatial OK,dufam ze to bola len chybna hlaska. :)

Jaka zavada byla ulozena?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

mám podobný problém. Včera som menil všetky sedačky na svojej octe a po naštartovaní mi zostala svietiť kontrolka airbagu.

Predpokladám, že na odstránenie závady bude potrebný VAG, nenašiel by sa niekto z Praglu, kto mi pomôže odstrániť závadu?

:help: :help: :help:

Skontroloval som zacvaknutie svorkovníc, vyzeralo to okay. Pred montážou sedačiek som odpojil baterku (-pól).

Je to OII, 1.6MPi, Rv. 2004.

Update: Po druhom štarte problém zmizol :-)

Ešte som zaskočil k Rolbařovi na kontrolu, všetko bolo v poriadku.

Editováno na Monter

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak dneska se mi taky rozsvitil.Kde prosim mam hledat ten konektor ktery by mohl byt rozpojeny?Diky za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jestli myslíš bag sedačky, tak konektor je pod krytkou vpředu pod sedačkou..vždy na vnější straně auta..a je žlutý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak konektory jsou OK oba dva takze asi ta svorkovnice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cafte, zatim sem nenasel na zadnych tematach odpoved na kontrolku airbagu, dnes sem sa vracel z chaty a zrazu me maxidot varoval na zavadu na airbagu, chtel by sem se spytat, ci tu nekdo ma skusenosti s tuto chybu. Mam octaviu 2 ,2.0TDI 103kw, Laurin & klement,rok vyroby 2006.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to se tady uz nekolikrat psalo,jde o airbag v sedacce,stava se to dost casto.Jde o kabel pod sedackou.Ma ted vymenene a stalo mi to 750,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze vypisuje to lavy airbag, vcera mi to vymazali a dnes to mam tam znovu. Neni to skur airbag na volante, kontakte? Treba to asi rozebrat a vycistit kontakty, snad to pomoze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se