Přejít na obsah

Svítí kontrolka Airbagu


zx6r

Doporučené příspěvky

Taky jsem měl tento problém na OI model 2000. Problém byl, když se venku ochladilo, tak pod volantem je konektor a ten teplotou se trochu rozpojil.

Taky se to dlouho hledalo, než se na to přišlo. Měl jsem z toho nerva, kdyby se něco stalo, jestli to bude funkční. Po přetáhnutí stahovací páskou byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tahal jsem elektriku na parkáč a po té co jsem nastartoval auto, tak se mi rozvítila kontrolka airbagu. Na diagnostice mi to píše chybu na bočním airbagu u řidiče. Nechápu to, nerozpojoval jsem ždné svorkovnice, nemám to ještě zapojené, takže jsem nijak nezashoval do stávající elektroinstalace a z ničeho nic se mi ta kontrolka rozsvítila. Jediné co jsem měl sundané bylo platování po levé straně včetně prostředního sloupku u řidiče a spodního plastu pod volantem. Ne ví to by to mohlo být. Píše to, něco jako špatná kostra, nebo špatný modul airbagu. předem dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahal jsem elektriku na parkáč a po té co jsem nastartoval auto, tak se mi rozvítila kontrolka airbagu. Na diagnostice mi to píše chybu na bočním airbagu u řidiče. Nechápu to, nerozpojoval jsem ždné svorkovnice, nemám to ještě zapojené, takže jsem nijak nezashoval do stávající elektroinstalace a z ničeho nic se mi ta kontrolka rozsvítila. Jediné co jsem měl sundané bylo platování po levé straně včetně prostředního sloupku u řidiče a spodního plastu pod volantem. Ne ví to by to mohlo být. Píše to, něco jako špatná kostra, nebo špatný modul airbagu. předem dík za radu

Mam ten isty problem, a diagnostike to ukazalo rozpojeny kabel na strane spolujazdca, ale nemam tam tu moznost ze deaktivujem airbag spolujazdca, lebo to bola prva vec co mi mechanik pozeral. tak mi povedal ze to je niekde preruseny kabel. no mne to nejak nepasuje, elektrika bola ok. dufam ze niekto poradi. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pokud můžu poradit ,tak pod sedačkou je žlutá svorkovnice(je přidělaná zespod na sedadle) a tu musíš oddělat a spojit to .(spájet).Pokud to má auto vyrobeno do roku 2006 tak se má i vyměnit svorkovnice pod sedadlem a která vede do podlahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám podobný problém. Včera som menil všetky sedačky na svojej octe a po naštartovaní mi zostala svietiť kontrolka airbagu.

Predpokladám, že na odstránenie závady bude potrebný VAG, nenašiel by sa niekto z Praglu, kto mi pomôže odstrániť závadu?

:help: :help: :help:

Skontroloval som zacvaknutie svorkovníc, vyzeralo to okay. Pred montážou sedačiek som odpojil baterku (-pól).

Je to OII, 1.6MPi, Rv. 2004.

Update: Po druhom štarte problém zmizol :-)

Ešte som zaskočil k Rolbařovi na kontrolu, všetko bolo v poriadku.

Editováno: , autor: Monter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...