Přejít na obsah

Svítí kontrolka Airbagu


zx6r

Doporučené příspěvky

Zdravím,už jsem to tu psal,mám problém s rozsvěcenou kontrolkou airbagu.Někdo mi zde radil,že je to ten konektor pod sedačkou spolujezdce,tak jsem to dnes rozebral a sletoval natvrdo,jak bylo zde doporučeno.Vymazala se chyba,ale bohužel po pár km opět svítí!Poradí někdo co s tím.Zde je výpis:04C2 okruh zapalování,boční airbag,strana spolujezdce vpředu.max.hodnota překročena.Díky předem za rady.Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,už jsem to tu psal,mám problém s rozsvěcenou kontrolkou airbagu.Někdo mi zde radil,že je to ten konektor pod sedačkou spolujezdce,tak jsem to dnes rozebral a sletoval natvrdo,jak bylo zde doporučeno.Vymazala se chyba,ale bohužel po pár km opět svítí!Poradí někdo co s tím.Zde je výpis:04C2 okruh zapalování,boční airbag,strana spolujezdce vpředu.max.hodnota překročena.Díky předem za rady.Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,už jsem to tu psal,mám problém s rozsvěcenou kontrolkou airbagu.Někdo mi zde radil,že je to ten konektor pod sedačkou spolujezdce,tak jsem to dnes rozebral a sletoval natvrdo,jak bylo zde doporučeno.Vymazala se chyba,ale bohužel po pár km opět svítí!Poradí někdo co s tím.Zde je výpis:04C2 okruh zapalování,boční airbag,strana spolujezdce vpředu.max.hodnota překročena.Díky předem za rady.Vašek

Asi už to není aktuální, ale mě taky svítila a měl jsem přerušenej drát u svorkovnice ve dveřích. Pod tou gumovou průchodkou. Škodovka holt šetřila a dávala moc slabý drátky a časem se ukroutuly, jak se otevírají a zavírají dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,už jsem to tu psal,mám problém s rozsvěcenou kontrolkou airbagu.Někdo mi zde radil,že je to ten konektor pod sedačkou spolujezdce,tak jsem to dnes rozebral a sletoval natvrdo,jak bylo zde doporučeno.Vymazala se chyba,ale bohužel po pár km opět svítí!Poradí někdo co s tím.Zde je výpis:04C2 okruh zapalování,boční airbag,strana spolujezdce vpředu.max.hodnota překročena.Díky předem za rady.Vašek

pod sedačkou jsou 2 konektory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Me stacilo kabel rozpojit a opet spojit, vymazat chybu a bylo to ok.

Ono to někdy stačí, ale chyba se stejně po nějaké době znovu objeví. Nejlepší je vyměnit celý svazek, vymazat chybu a na 3-4 roky máš klid...

Editováno: , autor: dusanito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdarec octavia2 tdi po zapnutí zapalování svíti kontrolka airbagu cca 4 vteřiny potom zhasne a po cca 2 vteřinách se opet rozsvíti a už Nezhasne!! Vše se děje po výmeně sedaček jelikož jsem čistil interier vyhodil jsem přední sedačky odpojil konektory(při vyp zapalování) po kompletací zapojení konektoru viz problem s kontrolkou airbagu.Děkuji za rady a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně na OII byla servisní (po dojetí do servisu to udělali-nesvolávali) akce na konektor pod sedačkou. Sou tam 2 a ten jeden se má vystřihnout a dráty spojit natvrdo. Takže je možný že, když si měnil sedačky (cituju se děje po výmeně sedaček), tak ty tvoje měli konektory OK a tydle KO. Nebo si s nima jen pohnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoja, nejspis se to tu resilo, hodne jsem na toto tema cetl ale nic mi nepomohlo. Dnes jsem si do OII daval aux, nikde jsem nenasel kam ho dat, tak jsem si ho dal do kastliku na zadni stranu, to znamena, radio ven, kastlik ven, odpojit airbag, klimu a osvetleni, vse bylo v pohode, ale od slozeni mi hlasi chybu airbag. sviti jen na palubce, vypinac mi nesviti, nevite nekdo co s tim?? podotykam, ze baterku jsem nedpojoval a klicek jsem mel pri tom vypli. mam sice kabel, ale mam jen vag ale nemam hex (spatna koupe) takze vidim pouze motor) a tam nic neni a nemuze byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zaplej a po vypnuti je to to stejne jen se k nemu prida i tlacitko :)... diagnostika me take napadla, asi budu muset sehnat nekoho, kdo mi to vymaze, a nevim jestli funguje, podle me se pokusi vystrelit a pokud neni chyba v elektronice ci pokud neni spatny tak vystreli. Ale zkouset to nebudu xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...