Přejít na obsah

Svítí kontrolka Airbagu


zx6r

Doporučené příspěvky

Ahoj...sundával jsem kastlík před spolujezdcem a od té doby mi svítí kontrolka airbagu...během rozpojení a zapojení konektoru v kastlíku jsem NEMĚL klíčky v zapalování ! Zámek na vypnuti bagu je v poloze ON...

VAG píše toto: 01228 - vypinac pro vypnuti airbagu u spolujezdce (E224) 008 - neverohodny signal

Po smazání závady naskočí opět znovu...co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatně zacvaklý konektor :)

Ahoj Jardo super práce xenony svítí jak blbý,akorát se mi ted rozsvítila ta kontrolka airbagu.Muže to mít souvislost s tou montáží?Jo a ta klima fakt nejede asi bude vadný ten snímač tlaku jak jsi říkal.A jsou ty airbagy funkční když bych to nechal svítit,jako myslím kdybych se vyboural náhodou.René

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Mám OII. Dnes jsem vyndal obě přední sedačky, takže jsem odpojil aerbagy. Potom jsem vrátil sedačku řidiče a musel odjet. Když jsem jel, svítila kontrolka na přístrojovce aerbagu. Dal jsem zpět sedačku spolujezdce, vše pospojoval a dělá to pořád. Otočím klíček, kontrolka se rosvítí a potom zhasne. Za dvě vteřiny se opět rosvítí a už nezhasne. Musím to vymazat v závadách, nebo mám někde špatně spojené konektory? Nevíte někdo? Díky

Editováno: , autor: Jurajus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,před nedávnem jsem si pořídil starší Octavii II,1.9 TDi PD/77KW a po cca.asi 500 km se mi rozsvítila kontrolka airbagu.Řešil jsem touž u mé předchozí O1,ale tam stačilo prostříknout kontakty u kroužku pod volantem a bylo po problému.Můžete mi poradit co by to mohlo být tentokrát?Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...