Přejít na obsah

O2 1,6fsi - nepravidelny volnobech


belico

Doporučené příspěvky

Ahojte,,

mam taký problem s mojou O2, 1,6 fsi,,,a uz ma to zacina aj dost stvat...

ked mam neutral,,, a zapnuty motor, otacky su velmi nepravidelne, chvilku idu akoze normalne,,, potom ako keby sa motor pridusi,,,a otacky na chvilocku poklesnu aj o 200 otaciek,,,, potom si motor opat prida,,,a takto to ide dokoliecka,,,

Ked otacky poklesnu,,,len len ze motor nezdochne,,,este aj svetla stratia na chvilku intenzitu...

diagnostika ale nic neukazuje,,neviete mi poradit,,co to moze byt?

Dakujem,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su to dve rozdielne suciastky.

Jedno je sviecka. Druhe je cievka. :kol-31:

Najprv bi som vymenil: vsetky sviecky, filter paliva,filter vzduchu.

Kde tankujes palivo??? Nazov cerpacky-LUKOIL??

Tankujem vsade,,,kde treba, OMV, slovnaft, atd...

no filter vzduchu som menil prednedávnom,, palivový filter som nemenil,,ani sviecky este nie,,,takze zacnem asi od týchto dvoch vecí,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Potřebuji radu,

Po výměně EGR  , se motor na volnoběh třepe a kolísají otáčky.(jako by se dusí) otáčky 740- 600.

 

Proběhlo čistění klapky +  nastavení a nastavení egr ventilu.

 

Po nastartování auto volnoběh cca 35 až 60 s v pořádku , pak to začně tarokovat a třepat se. Za tepla se mi zdá že to hůř startuje. Závady v jednotce žádné, ani po delší testovací jízdě. Za jízdy jede pěkně, sem tam v nizkých otážkách vynechá zžech,alr jr tzo v normě.

 

prosím o radu. O2 1,6 fsi 85kw. 2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj všem, řešil už někdo tento problém OII 1.6 85kw FSI. Začalo to dělat už ve čtvrtek a před měsícem se měnily svíčky, palivový filtr, vzduchový filtr a zapalovací modul ale ten byl měněn ve 113xxx. Rozvody ještě nebyli měněné teď je tam 144 000 na diagnostice nic nepíše. Nedělá to pořád někdy super start a klid a někdy nastartují a otáčky vyleti nahoru a pak hned dolů ma to nepravidelný volnoběh dokonce to někdy zdechne. Nejvíc mě děsí ten zvuk, zní to jak když stojí nastartovaná dieselová lokomotiva na nádraží. Napadá mě ještě zapalovací cívky ale ty údajně byly ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...