• Sdělení

• PTiCA

24.sraz SKODAHOME.cz – pozvánka   11.5.2017

Mediální skupina ŠKODA.NEVĚDĚT…, do které patří portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a partnerský SKODAMOTOR.cz pořádají 3.6.2017 v Triocampu Dolní Chabry již 24. Sraz SKODAHOME.cz pro všechny příznivce vozů s okřídleným šípem ve znaku a vozy VW koncernu.   Více informací zde: http://www.skodahome.cz/2017/05/04/24-sraz-skodahome-cz-pozvanka/  
Guzmen

LAMBDA sonda bez tepelné ochrany kabelu

13 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, zakoupil jsem si novou lambda sondu, Čínskou, normálně funguje, autu je to jedno, stála 3x míň než origo, ale nemá nijak chráněný kabel, vedu ho tak jak se má, ale stejně mi připadá že se pálí, nerad bych ho přepálil !Nemáte s tím někdo skušenost? Např. dodatečně na kabel zabudovat nějakou tepelnou ochranu? Díky za odpovědi.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečné ta lambda stejně vydrží kulové, nevím jak ostatní, ale já bych si nikdy nedal jakýkoliv snímač z Číny, byť by byl zadarmo. Zbytečná práce.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Svatá pravda VAG BoBo. Dneska jsem tam vrazil BOSH (za katalyzátor) a uvidíme jak dlouho vydrží. Ta origo mi tam vydržela něco málo přes 80.000. Tahle by měla 160.000.

To, že Čína stojí 3x míň je hezké, ale za tu dobu to aspoň 4x vyměníš. Já nejsem tak bohatý, abych musel kupovat levné věci... :kol-47:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Někde jsem četl, že všechny sondy jsou vyrobené v Číně, připevnil jsem na ní ten nehořlavý návlek ze staré sondy, tak uvidíme, nejde ani tak o peníze, ale 3000,- za sondu mi přijde jako zlodějina !!! Dám vědět jak dlouho vydržela.

Upraveno uživatelem Guzmen
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

JJ to že jsou všechny vyrobené v Číně to píší takoví co je z Číny vozí a nemůžou je tady prodat.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
... 3000,- za sondu ...

A kde tolik stojí?

Za BOSH jsem dal 1800,- (sonda za katalyzátorem), originál Škoda stojí 1870,-

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vagbobo: :kol-24::blbec:

LONANEK MA motorizaciu: Octavia I (FaceLift) liftback, 2.0 MPI, 85kW AZJ, Elegance :kol-31:

Ma to napisane vo svojom prispevku. :kol-26::kol-28:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

PROCHY603 :kol-47: je vidět, že příspěvky čteš poctivě celé :kol-142:

a příspěvek jsem dával záměrně, protože Guzmen svou motorizaci neuvádí :kol-34:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám motorizaci 1,8 T- 110 kW. Řeč je o sondě před katalyzátorem, ta je podstatně dražší. Sonda za katalyzátorem má na chod motoru minimální vliv, na rozdíl od té přední. Mě to auto téměř nejelo. Z Čínskou sondou zatím jede perfekně, diagnostika nehlásí žádnou chybu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vagbobo: :kol-24::blbec:

LONANEK MA motorizaciu: Octavia I (FaceLift) liftback, 2.0 MPI, 85kW AZJ, Elegance :kol-31:

Ma to napisane vo svojom prispevku. :kol-26::kol-28:

Prochy zase klasicky mimo mísu.
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
... Řeč je o sondě před katalyzátorem ...

Teď to tady zaznělo poprvé.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

chtěl bych se zeptat, zda mají lambda sondu i moderní dieselové motory, např. 1,9 TDi PD 74 kW ve Fabii nebo 1,6 TDi ve Fabii II. Jeden známý mi říkal, že ji mají, ale nevím jestli je to pravda. Ohledně lambda sond jsem totiž slyšel jen v souvislosti s benzínovými motory, tak nevím

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se