Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Příští rok někdy na jaře bych už snad mohl koupit OII, zatím nevím jak na tom budu s penězma.
Zatím čistě teoreticky by mně zajímala cena v konfigurátoru jak je realná?
Zde je odkaz na moji konfiguraci http://cc.skoda-auto.com/cc/controls/print...nce=1∂=summ
Co vy na to? Díky za připomínky či náměty.


P.S Kdyby to bylo OT nebo nevhodné, tak se omlouvám a prosím o smazání.

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně moc nechápu dotaz (ale nemyslím to zle).. pokud uvažuješ o O II s výbavou, jakou uvádíš, tak s cenou asi nic neuděláš.. Jinak jukni se na netu na stránky www.auto.asp2.cz tam Alesio nabízí možnost nějakých slev. Nevím detaily, ale za juknutí a zeptání to stojí..kdyžtak dej vědět, jestli budeš něco zjišťovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsi mi opravdu dobře nerozumněl. Mně zajíma, jak je cena v konfigurátoru realná, je mi jasné ža s touto výbavou a motorem to bude drahé

díval jsem se na ty stránky, ale nevím jaké slevy jsi myslel na nové vozy či na nahrádní díly a doplňky?

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor, ja si myslim, ze tahle vybava te vyjde levneji, kdyz si ji rovnou takhle objednas nez kdyz si objednas treba clasic nebo tu potom a eleganci si z ni v podstate "udelas" pres ty stranky.

jinak cena asi realna je, ale verim, ze kazdy salon jakozto obchodnik ti s cenou je schopnej urcitym smerem hejbnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští rok někdy na jaře bych už snad mohl koupit OII, zatím nevím jak na tom budu s penězma.

Zatím čistě teoreticky by mně zajímala cena v konfigurátoru jak je realná?

Zde je odkaz na moji konfiguraci http://cc.skoda-auto.com/cc/controls/print...nce=1∂=summ

Co vy na to? Díky za připomínky či náměty.

P.S Kdyby to bylo OT nebo nevhodné, tak se omlouvám a prosím o smazání.

Poslal bych tuto konfiguraci na nekolik prodejcu a cekal, co nabidnou. Jen si nejsem jisty, zda to poslat jako hromadnou postu, aby vsichni videli, kam jsi to poslal. Ani "skryta" kopie to neresi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zadni sterac bych se vykaslal uplne, stream s loketkou sezenes levnejc apod. ...

loketku bych si nechal, ale zadni sterac je podle me opravdu vcelku nepotrebnej

Loketku mám taky a nedám na ní dopustit. A zadní stěrač občas použiju při couvání třeba na parkovišti, jen pro orientaci.. jinak za jízdy není fakt třeba, okno se vůbec nešpiní

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začni tím, že škrtneš ze seznamu ten Stream. Kup si ho tady na bazaru za 3 t. a máš hned 8 litrů doma. Za víc ten xindl stejně nestojí. :angry:

No, jenže když si ho objedná, tak to bude mít v leasingu rozložené ve splátkách. když si koupí okleštěnou výbavu, bude cálovat leasing a ještě bokem dokupovat doplňky.....ale každému podle jeho chuti... ;)

P.S.: Na zadní stěrač nedám dopustit. Neumím si představit, že bych, ve snaze vycouvat z parkovacího místa, musel nejprve jako jantar vylézt z auta a hadrem otírat jinovatku, sníh, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...