Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Tak jo, vyvar obchodnika pokud se pamatuju je kolem 12 nebo 12,5 %. Ja jsem ho stahnul na slusnou slevu. Je to trochu o tom jak si dobry obchodnik.

Leasingovky muzes poptat po objednani auta a poptal bych jich vice, aby si mohl srovnavat nabidku. Osobne CSOB Leasing vsechny rozdrtil ve velkem a kdyz se spoji se slusnou pojistkou s CSOB pojistovnou, tak neni co resit. Kapitola sama o sobe je poplatek za smlouvu, s tim se da taky hodne delat.

Pokud chces nejake konkretni info, tak se ptej pres PM.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadni sterac je vec k nezaplaceni, pouvazuj nad zadnimi senzory, protoze z toho auta fakt neni videt a pokud jezdis dlouhe streky i zatmivani zrcatek je hezke a xena z vyroby jestli to stoji v garazi.

Cena leze nahoru, ale lepe chvili posetrit, nez pak litovat.

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: Na zadní stěrač nedám dopustit. Neumím si představit, že bych, ve snaze vycouvat z parkovacího místa, musel nejprve jako jantar vylézt z auta a hadrem otírat jinovatku, sníh, apod...

to jsem nikdy nedelal a zatim vzdycky vycouval. ve chvili, kdy je okno namrzle, ani sterac nepomuze, jestli-že je zadni okno zapade snehem, je velice pravdepodobne, ze je zapadane cele auto a jelikož nejsem prase, pred jizdou auto ometam(mezi cimz mam samozrejme nastartovano a zapnute veskere výhřevy), čímž se velice snadno zbavím i sněhu ze zadního skla, takze jedine co muze být trochu problem je ta lehká jinovatka...za jízdy se zadní okno nemá šanci zašpinit.

to jen tak popisuji sve myslenkove pochody, kdyz jsem premyslel, jestli sterac ano či ne a ta služba, kterou mi vykoná rozhodně nevyváží to, jak hnusně to, zrovna na OII, vypadá.

jinak se přikláním k většině věci co připsal Hany, stmívací zrcátko- skvělá věc, protože poslední dobou každej druhej svítí pánu bohu do oken, xena taky gut.

a couvací senzory(zadní) jsou dle me zcela zádadní u tohohle auta, protoze vyhled vzad je jak vyhled z tanku...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nedam dopustit na sterac, protoze z toho auta chci videt za vsech okolnosti a kdyz jedes v zime treba po dalnici tak ten bordel ze snehu mas vsude. Nehlede na to, kdyz treba prsi, taky chci mit moznost setrit si okno.

Mozna je to moje schiza, ale proste chci z toho "tanku" B) jak rika Luke videt poradne.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot - pôvodne som ti chcel odporučiť kúpu na Slovensku (aj u nás obchodníci dajú zľavu 7-8% a navyše už cena auta je po prepočte kurzu nižšia tiež o zhruba toľko). Ale ak to chceš na leasing, tak bezpredmetné.

Akutočne by som pouvažoval nad zadným parkasistentom, navyše ak chceš Stream, tak ti bude pekne zobrazovať aj autíčko. Zadný stierač je rovnako užitočný, ja naň nedám dopustiť. Ak bývaš v meste, tak stačí nechať auto vonku (padne na sklo trochu prachu), na to dážď a zadné okno je špinavé. Stierač to rieši perfektne. Rovnako námraza sa po rozmrazení vyhrievaním sama nestratí. A momentálne neviem, či je vyhrievanie sedadiel v cene, ale to by som volil určite tiež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v sedanu teď stěrač nemám (fakt je ten že když je na střeše sníh tak za jízdy sjede na zadní okno a není nic vidět) a žiju totež s xenony, nad parkovacím asistentem jsem uvažoval-no nevím

ale ještě asi popřemýším nad tím ESP

to tažně jsem taky zvažovla jestli dát jen přípravu, jenže pokud by to dodělání stálo těch 11 tácu tak je to nevýhodné

vyhřívání sedadel, nevím nikdy jsem to neměl tak nevím, ale spíš asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Petr L. jak říkám teď ho nemám a nárazník je jako nový :D

Lancelote, sedni si do Octavie II, zkus s tim nekde zaparkovat a kdyz budes parkovat mezi auta, budes vdecny za senzory. B) Po silnici jezdi spousta aut co maji krasne prolisovany sloupek, tycku vzadu. Memu skosvagrovy se to podarilo na patrolu ve predu, nevim jak, ale jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to bych mohl, škoda jen že nikde nemají nebo jsem neviděl předváděcí 1.6 FSI

No jeste tady pises o Tdicku, u dealeru se najde kde co a jeste existuje to zakaznicke centrum v Boleslavi, kolega z prace si tam byl testnout zlutou Fabii RS, pak cestou domu u nejakeho dealera zrovna pristavili tahac se zlutou Fabii, tak ji rovnou vzal. Jen si ji nechali do druheho dne, aby z ni sundali ty prepravni ochrany.

Udajne to bylo jejich nejrychleji prodane auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začni tím, že škrtneš ze seznamu ten Stream. Kup si ho tady na bazaru za 3 t. a máš hned 8 litrů doma. Za víc ten xindl stejně nestojí.  :angry:

No, jenže když si ho objedná, tak to bude mít v leasingu rozložené ve splátkách. když si koupí okleštěnou výbavu, bude cálovat leasing a ještě bokem dokupovat doplňky.....ale každému podle jeho chuti... ;)

P.S.: Na zadní stěrač nedám dopustit. Neumím si představit, že bych, ve snaze vycouvat z parkovacího místa, musel nejprve jako jantar vylézt z auta a hadrem otírat jinovatku, sníh, apod...

to jsou dobrý počty : radši rozložím 11 litrů + úrok ve splátkách, než abych dal upocenou "trojku" jako kešovku ? Nejseš náhodou finanční poradce ? :D

Ale vážně, na to rádio jsem alergickej, tak bych to dneska udělal tak, jak píšu. Kdo ho má, mi dá snad za pravdu, že to je škoda peněz. Ale o tom už se napsaly stohy. :( Nicméně to nejspíš jeho dilema s koupí auta neřeší. Já bych se možná poohlíd na Slovensku, popř. v jiný zemi EU. Alespon se dost psalo o tom, jak jsou jinde auta levnější. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc práce ? Jde snad o peníze, ne ? Nebo budeš radši někde hákovat, abys vydělal na ten cenovej rozdíl ? To já bych teda radši jel třeba do Belgie a zpátky, kdybych ušetřil navíc 50 litrů. Nebo ne ?

A co se leasingu týká, nejsem si jist, ale v zemích unie by měly platit stejný pravidla pro všechny, tak proč by to nešlo. Já myslím, že jde jen o psychologickou a jazykovou bariéru a že se bojíme komplikací. Ale možná že kecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideálne bude, dohodnúť si u nejakého predajcu skúšobnú jazdu a skúsiť zaparkovať. Ale OII má vyšší zadok, než Fabia sedan, tak ja by som sa za zadný parkasistent prihovoril. Ale odskúšaj a uvidíš.

Pokiaľ si doteraz nemal zadný stierač, tak bez neho nejako vyžiješ. Tu sa ušetriť dá. Ja som si ale na zadný stierač už natoľko navykol, že to bola jedna z podmienok pri kúpe auta. Hneď mnoho kandidátov z boja vypadlo.

Hoci si vyhrievané sedadlá nikdy nemal, ešte to neznamená, že je to zlá vec. Ak jazdíš v zime aj po meswte krátke trasy, tak kým začne kúriť kúrenie a interiér sa ohreje, tak už dávno sedíš v teple a zimu znášaš omnoho ľahšie. Ja som vyhrievané sedačky mal už vo Fabii a už to chcem mať vždy. Navyše to zase až toľko nestojí.

Volant je v základnej verzii rovnaký ako u Fabie, teda taký plastový, nič moc. Preto ak ho poznáš, tak by si zrejme mal pouvažovať nad príplatkom za kožu. Resp. ak chceš športové sedačky, tak tam už tuším je ten trojramenný v koži.

ESP je prvok, bez ktorého sa síce dá žiť, ale ak neodhadneš celkom dobre situáciu pred zákrutou, tak ESP vie veľmi pomôcť. Ja som ESP mal už na Fabii a zistil som, že lepšie dokáže potlačiť pretáčavý šmyk, než nedotáčavý. A keďže OII má ťažší zadok, tak je ESP o to užitočnejšie.

Ešte by som ťa chcel upozorniť na fakt, že ak si objednáš fajčiarsky paket, tak v predu budeš mať popolník (ktorý sa dá vyberať a je dosť veľký - ja ho používam na drobné smeti) a vzadu na konci stredového tunela budú mať zadní cestujúcipraktickú zásuvku, do ktorej sa dá postaviť aj pohár či fľaša. Nad zásuvkou je malý popolníček. Bez popolníka máš len dosť nepraktickú výklopnú schránku, do ktorej pohár nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte by som ťa chcel upozorniť na fakt, že ak si objednáš fajčiarsky paket, tak v predu budeš mať popolník (ktorý sa dá vyberať a je dosť veľký - ja ho používam na drobné smeti) a vzadu na konci stredového tunela budú mať zadní cestujúcipraktickú zásuvku, do ktorej sa dá postaviť aj pohár či fľaša. Nad zásuvkou je malý popolníček. Bez popolníka máš len dosť nepraktickú výklopnú schránku, do ktorej pohár nedáš.

zaujimave - ja mam NEfajciarsky paket + drziak na flasu za priplatok 500SK do jumbo boxu. Tusim nejako zmenili pravidla :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...