Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Milda - máš pravdu, mám aj to vybratie na spodnej časti nárazníka. Ale myslel som, že to majú všetky nárazníky štandardne, tak som to ani nepísal.

Lancelot - kúp si vaničku a budeš spokojný. Kedysi sme mali Cane Corso (na vzhľad taká mohutnejšia doga) a ten sa do kufra v Golfe IV zmestil v pohode (ale bez plata) a tiež sa nám sem tam poblinkal. Ale odkedy sedel na zadnom sedadle a hlavu mal strčenú vpred medzi sedadlá, tak už mu nikdy nebolo zle. Iba más tak trochu oslintal (nám vpredu plece a sedadlá). Ale v Golfe bol poťah ako zo semišu, tak to po zaschnutí išlo veľmi ľahko dole.

luke - na plato ho nepustím. Ostali by tam chlpy. Ja westíka najradšej vozím vo firemnom, to má béžový interiér a tam chlpy tak nevidno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
No předvádečku asi ne, nebo jen na půl roku a hned prodat, protože s tím se nikdo nemazlí.

Ale jinak už mám sjednaný nulový leasing, ale jak tady někdo psal chce to čas a já nespěchám :)

Ahoj,můžeš mi tu nabídku nulovýho leasingu poslat? Řeknu Ti jak moc je nulový ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ne, nemám u sebe podrobnosti. Bylo to jen nezávazně po krátkém jednání. Spíš jsem jen dělal průzkum.

On většinou ten nulový leasing není vůbec nulový. Nech si ho nezávazně poslat na mail,to je úplně normální a pak to můžeš srovnat ... můžu Ti když tak potom poslat jak vypadá výbornej leasing. Nejsem zaměstnanec leasingovky,neboj kol117

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...