Přejít na obsah

Plastový kryt motoru 1.4


Brave89

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

až potom jsem si mé slepé oči všimly, že je to těsnění pro dieslové motory (což zajisté fokker a libero věděli a svoje know-how nechtěli prozradit) objednal jsem těsnící kroužek pro OHaVy, který byl popsán o několik příspěvků výše a vzdoušek je v autě hezky čisťoučký jak okvětí bílé lilie. Mně kupříkladu úplně chyběl a u stojícího auta bylo smradu jak v cařihradu. Malé plus je nedrnčící kryt, který byl slyšet i uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Navážu na toto téma chápu to tak že tam patří dva uzávěry jeden na motoru nasouvací a pak na kryt motoru je další víčko?Kdo mě poradí.Jinak sháním celý kryt motoru + upevňovací šrouby nebo nevím co tam k tomu je.Mám tento motor ve fabii, ale chybí mi kryt-..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, klepe mi taky, ale nevím kam dát těsnění a jaké.

Klepe mi víčko nebo pod vickem oleje, tam kam se lije. Popravdě zatím jsem se pod kryt nedíval co tam je za plast atd..klepe jakoby to hrdlo,spodek krytu o to hrdlo kam se leje olej :D diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...