Přejít na obsah

Osvětlení prostoru pro nohy


Wozi

Doporučené příspěvky

Lidičky poraďte jak nakódovat do komfortky tuto funkci. Normálně osvit nohou funguje po otevření dveří a po zavření cca za 10s toto osvětlení zhasne.

Jednáse mi o to že jsem měl jinýho Superba a u něj na Maxidotu šla nastavit funkce osvitu nohou i za jízdy a byla zde i volba svitu v % ( v noci to vypadá elegantně)

Bohužel u tohoto vozu TO zde není, při tom se jedná o stejný model, motorizaci, výbavu i rok výroby, kde je chybka ?? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem našel je to sice návod i s montáží ale mě se jedná jen o to nakódování, protože osvětlení nohou mám v superbu z výroby, už to někdo kodoval a je tu vubec někdo kdo ví o čem je řeč a poradí ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám to nakódované i na maxi dotu, kde se mění intenzita osvitu za jízdy. Nebyl to problém, ale já diagnostiku nemám, takže nevím přesně pozici a hodnotu.

našel jsem toto...

Staci uz jen nakodovat. 09-Centralni elektika, kodovani-07 kod vlozit do LCode zaskrtnout v bytu 0 bit 2

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak mi kámoš přes VAG zprovoznil ten osvit nohou za jízdy, ale bez možnosti regulace na MAXI DOTU, s tím si neporadil, nevít někdo jak na to?? Podle mne když jde nastavit na komfortce ten osvit za jízdy tak by měl jít i osvit nohou, nebo jsou komfortky kde to jde jen natvrdo nastavit a regulace nejde ?? Už jsem s těch pročítání fór trošku blázen a jště jeden dotaz zda existuje náhrada led žárovek do originál světel n nohy na Superb II (2009) ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, prosím vás o radu. Z MAXIDOTu mně zmizelo nastavení intenzity osvětlení nohou. Po kontrole ve VCDS a opětovném aktivování Byte 12(bit 5) a Byte 20 (bit 0) jsem docílil pouze toho, že světlo při jízdě stále svítí a nelze jej nastavit...dříve to šlo. Jediné co jsem si naposledy aktivoval na BCM, bylo trvalé zapnutí funkce "zavírání za deště" aby se nemusela pokaždé znovu zapínat...až po nějaké době jsem si všiml, že nabídka již není k dispozici. Za případné náměty předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, prosím vás o radu. Z MAXIDOTu mně zmizelo nastavení intenzity osvětlení nohou. Po kontrole ve VCDS a opětovném aktivování Byte 12(bit 5) a Byte 20 (bit 0) jsem docílil pouze toho, že světlo při jízdě stále svítí a nelze jej nastavit...dříve to šlo. Jediné co jsem si naposledy aktivoval na BCM, bylo trvalé zapnutí funkce "zavírání za deště" aby se nemusela pokaždé znovu zapínat...až po nějaké době jsem si všiml, že nabídka již není k dispozici. Za případné náměty předem děkuji.

 

Dik moc za tohle info,

nastavil jsem si ty dva Byty/bity, cos tu napsal a ted uz mam nabidku v maxidotu a to osvetleni funguje, super!!! Mam to v ledkach a funguje to pekne. Pri otevreni dveri mam 100%, jinak 20%.

 

Jen trochu nechapu tohle:

"Jediné co jsem si naposledy aktivoval na BCM, bylo trvalé zapnutí funkce "zavírání za deště" aby se nemusela pokaždé znovu zapínat..."

To mas taky v maxidotu? Co to vubec znamena pokazde znovu zapinat?

Editováno: , autor: mikkiste
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jedná se o funkci, která umožní zavřít automaticky okna v případě že jsou stažená a začne pršet. Spolupracuje to s dešťovým senzorem a ve výchozím nastavení se musí vždy tato funkce v MAXI-DOTu po zapnutí zapalování ručně zapnout.

 

Proto jsem psal, že jsem si přes VCDS tuto funkčnost zapnul permanentně, abych na to případně nemusel myslet, že je potřeba před opuštěním auta funkci zapnout. :kol-47:

 

post-5425-0-56055100-1397382315_thumb.jp

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...