Přejít na obsah

Zadní nárazník FI RS


Wertheim

Doporučené příspěvky

Kláca: A jak je to možný? Já mám jen jinej tlumič a koncovku...chceš říct, že normál fábie má o kousek jinde vejfuk než FRS?  Je tu hodně lidí, co mají na seriový fabce RS nárazník a to v poho...

Remus: a to sice jakou??

Díky

budeš muset tu koncovku dostat vejš

To není problém...Stačí tam koupit menší tu gumu, co to tam drží..a nebo vohnout tu packu, za kterou to tam je pověšený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar chlapi,

potřeboval bych poradit. Už delší dobu sháním Zadní nárazník FRS na svou Fabču. Ale ne a ne ho sehnat. Nový se mi kupovat nechce, hlavně kvůli ceně, a starší, jak se zdá, je dost nedostatkové zboží.

Díval jsem se i Spoilercentrum a další, kde nabízí celý nárazník nebo překryt. Mate s nimi nějaké zkušenosti? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Tak dneska jsem sundal zadní nárazník, abych přilepil znovu překryt. Očistil jsem plochy kde se bude lepit, na lepení se dostanu asi až v sobotu? Akorát nevím proč, když překryt přiložím na nárazník udělá mi to fuku....?

Když to nenavléknu na bocích, tak to zacvaknu v pohodě. Když je překryt nasazený celí, tak trošku fuku stáhnu ale moc to nejde? Tak mě napadlo trochu nárazník na bocích zbrousit? Protože mi to přijde, že je na ten překryt velký? Přitom je to origo nárazník i překryt? !! Nebo druhá varianta, přilepit střed aby to sedělo, a pak přilepit boky? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za radu! icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

post-3282-0-80609300-1344543386_thumb.jp

post-3282-0-12021900-1344543422_thumb.jp

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo! oproti předchozímu nápadu jsem dal nárazník zpět, chytil nahoře těmi 4 šrouby a narazil na bok. Natřel jsem nárazník a překryt aktivátorem, a když jsem chtěl nanést lepidlo, tak se mi v ruce rozpadla pistole na kartuše.... icon_rolleyes.gif tak do OBI pro novou.... nanesl jsem konečně lepidlo... a začal jsem přilepovat překryt od středu do strany a zajistil lepící páskou....na boku jsem to stáhl svěrkami, vypadá to parádně... Teď jen znovu sundat celý nárazník a dát do laku... thumbup.gif

post-3282-0-17749300-1344800353_thumb.jp

post-3282-0-61480500-1344800375_thumb.jp

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...