Přejít na obsah

1.8 T netáhne, ztráta výkonu


FerdaII

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Podobný problém jsem už jednou popisoval,ale myslel jsem,že vše vyřešila nová lambda sonda,ale zřžejmě nic.Prostě když chci tomu šlápnou na krk třeba při předjíždění,tak se začně pěkně rozjíždět,ale najednou jak stoupají otáčky tak auti začne škubat,jako by mu docházel dech.Všiml jsem si,že k tomuto jevu dochází většinou když je zrovna nějaké stoupání.Na rovince nebo z kopce,když to není jakoby v "námaze" to nedělá.Bylo by možné,že by to způsóbovala prokluzující spojka třeba jen v jednom místě?Už má taky lecos za sebou.Protože spalování,spotřeba apd vše je O.K.

Věděl by někdo o co by mohlo jít?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prokluzujici spojku bys poznal, todle bude neco jinciho, zkousel si vahu vzdychu zda je OK, pripadne nejakej ten ventil ? Uz se tu toho na todle tema taky dost napsalo, takze zkusit procist.

Jak jsi to myslel s tím ventilem?Jaký ventil máš třeba na mysli?Váha by se chovala asi trochu jinak co myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nemám možnost to nějak na VAG dostat takže mi nezbývá než věřit servisu,že je vše O.K.

Už jsem i tady nějaké podobné zkušenosti četl tak asi se nejdřív pustím do vyčištění váhy a projdu všechny hadice jeslti není některá uvolněná.Mám takový divný pocit,že mi ta potvora začala nějak moc žrát olej?Nevíš co by to mohlo znamenat?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, občas se mi stane že motot přestane táhnout, chová se to úplně stejně jakoby docházel benzín, trvá to jen pár sekund a pak zase vše O.K. Dneska se mi to stalo dvakrát. Mám 1,8T RS. Kde by mohla být chyba? Palivové čerpadlo, filtr, šktící klapka......? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, občas se mi stane že motot přestane táhnout, chová se to úplně stejně jakoby docházel benzín, trvá to jen pár sekund a pak zase vše O.K. Dneska se mi to stalo dvakrát. Mám 1,8T RS. Kde by mohla být chyba? Palivové čerpadlo, filtr, šktící klapka......? Díky

Co hlasi VAG?

Editováno: , autor: Ján Storoška
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik chyb se tam našlo, s ím, že se vymazali, nastavili se znova hodnoty a mám se poté znova stavit. Jednalo se o bohatá směs, nějaká sporadická chyba na zapalování a ještě něco s v sání.

Smazáním chyb se závada neopraví. Je potřeba zjistit, proč se tam ta chyba objevila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smazáním chyb se závada neopraví. Je potřeba zjistit, proč se tam ta chyba objevila.

Já vím. Dneska jsem dostal několik tipů, ale celkem široká škála: palivový čerpadlo, váha vzduchu, turbo, zapalovací modul. Tak a co teď? :help:

Editováno: , autor: cobra11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Několik chyb se tam našlo, s ím, že se vymazali, nastavili se znova hodnoty a mám se poté znova stavit. Jednalo se o bohatá směs, nějaká sporadická chyba na zapalování a ještě něco s v sání.

Mam uplne to same...

17705 - Spojeni turbodmychadlo-skrtici klapka Pokles tlaku

P1297 - 35-10 - - - Sporadicky

17545 - rada 1: prizpusobeni smesi (add.) System prilis bohaty

P1137 - 35-10 - - - Sporadicky

17536 - rada 1: prizpusobeni smesi (mult.) System prilis chudy

P1128 - 35-10 - - - Sporadicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...