Přejít na obsah

1.8 T netáhne, ztráta výkonu


FerdaII

Doporučené příspěvky

Jojo, kabel už koupený mám, akorát jsem se ještě nedostal k tomu, abych to napíchl. Jinak jsem měl teď sundaný plast motoru, abych ještě omrkl hadice a všiml jsem si, že byl odpojený kabel od ventilu N75, zapojil jsem ho zpět, projet jsem to ještě nebyl, jenom jsem to protočil na neutrál, takto jsem žádnou změnu nezaznamenal. Nicméně bych neřekl, že v tomhle by byl problém, pokud se nepletu, tak po odpojení toho ventilu právě turbo tlačí na max. bez regulace... odpojený byl ale tedy pouze ten konektor, ne hadice, tak nevím, jaký to mělo vliv.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vypadá to, že máme fakt stejnej problém Zdeňo. VAG je k ničemu, nic neukáže. Co Ti pomůže je budíček na tlak turba, uvidíš, že to tlačí málo jako mě. Dle mého názoru je to chyba na některé hadici (ať už odvětrávací nebo podtlakové) nebo ventilu. Pokud máš BOV v pořádku, N75 v pořádku, tak to můžou být ještě ty jednocestný, je jich tam prý 5. Jeden je na hadici, co jde ze sani do posilovace brzd, 2 jsou na vedeni od turba k nádobce na aktivni uhlí, další je pod sáním (na odvětrávání výparů oleje a poslední je na hadici, co jde z airboxu k turbu, je to takovej velkej (podobnej origo bovu). Všechny ventily by se měly taky prozkoušet. Ale jak to jednoduše vyzkoušet, tak na to se mě neptej. :feve: Sám si nad tím lámu hlavu. Na obrázku máš zakrouškovaný dva jednocestný sráče.

post-29159-033889900 1286961025_thumb.jp

Editováno: , autor: Pajk85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten budíček bohužel nemám, ale tlačí to určitě málo, hlavně v nízkých otáčkách je to tragédie :feve: Když tam třeba v 50km/h dám pětku, tak auto má co dělat, aby to pobralo, přitom co vím, tak by se mělo v pohodě rozjet... Dík za tipy, budu ještě zkoumat, kdybych na něco přišel, tak sem určitě napíšu.

Editováno: , autor: Zdeny1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten budíček bohužel nemám, ale tlačí to určitě málo, hlavně v nízkých otáčkách je to tragédie :feve: Když tam třeba v 50km/h dám pětku, tak auto má co dělat, aby to pobralo, přitom co vím, tak by se mělo v pohodě rozjet... Dík za tipy, budu ještě zkoumat, kdybych na něco přišel, tak sem určitě napíšu.

Resil jsem podobny problem. Zkus zkontrolovat cerpadlo paliva. Me pomohla vymena celeho(1400,-), protoze tlak byl 2bary,coz stacilo na jizdu, ale netahlo to jak melo.Ted tam je tlak neco malo pres 3bary a je po problemech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá. Sežeň si T kus a dej ho na hadici před palivovou lištu a připoj k němu budík. Nastartuj a měř, pak ještě odpoj hadičku od regulatoru tlaku paliva. Tlak musí stoupnout tak o půl Baru.

Na pětku 50 ??? To je ten motor pěkně podtočený. Se nedivím, že nejede a pěkně ho tím kur..š.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Prosím poraďte. Mám Octavii 1.8t 110 Kw r.v. 2002 AUM. Problém je v tom, že v zimním období při rozjezdu škube. Projevuje se to pouze u studeného motoru. Pokud nastartuji a nechám auto běžet tak 2 minuty na volnoběh je to ok. Když se hned rozjedu tak motor začne běžet nepravidelně a nedá se s tím jet. Po chvilce se ale otáčky ustálí.

Na VAGU to nepíše žádné závady. Na doporučení jsem dal novou váhu vzduchu, ale je to stále stejné.

Neřešil jste to náhodou někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...