Přejít na obsah

Rapid hatchback


schimmer

Doporučené příspěvky

Stejně ale musím Škodu pochválit za to rozdělení nižší střední třídy do dvou modelových řad. Má tuhle třídu teď pokrytou od sklepa po půdu. To je myslím velmi dobrý tah. Moc jsem zvědavý na Fabii 3, která prej korejcům hodlá řádně zatopit.

 

Roomster mele z posledního, bohužel. Podle mě to není ani morálním zastaráním modelu, ani ne cenovou politikou. Lidem se prostě nelíbí design. Obávám se, že pro letošní rok už v ČR zlato neobhájí. Však aj Česká pošta teď nakoupila 300 ks Hojandé íiksDvacet.

 

Omlouvám se za OT :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia III zatopi leda tak kia rio a i20 vyssim modelom tazko

a itez pazoutom renckom a pod.

teda dufam ze zatopi .. 

 

rapid mi pride tym ako je postaveny taky poprdeli univerzalny . podla mna zobere z podielu fabie aj octavie ...

je fajn ze  je viac moznosti ako . F /FC - O /OC  lebo nieco ako SB skodovke fakt chybalo v tomto spektre 
 

skoda Roomstra .. dobre auto, priestranne na danej platforme , dobre vyuzitelne .. a po dizajnovej stranke neobvykle, mozno by bolo stacilo trosku premodelovat tvar bocnych dveri a nebol by tak rozporuplne prijimany 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak se nam v posledni dobe objevily spekulace o Rapidu Coupe. Moc se mi tomu nechce verit, ale v souvisloti s tim, jsem si vzpomnel na rok 2011, kdy nebyla znama ani seriova podoba Rapida a v casopise Auto & Design vysly tyhle skicy. Z dnesniho pohledu se az zajimave presne autor trefil do dnes jiz znameho Spacebacku a u toho, co vypada jako kupe, je zajimave, jak autor nakreslil dve podoby zade, z nichz u jedne je pouzito to zacerneni zase jako u Spacebacku, tak ja vam nevim, s tim kupe... :-) Nejak hodne toho ten autor tehdy vedel, ne?:-)

post-19833-0-72302500-1380826761_thumb.j

post-19833-0-94019600-1380826773_thumb.j

post-19833-0-11332500-1380826786_thumb.j

post-19833-0-19366900-1380826802_thumb.j

post-19833-0-60134900-1380826821_thumb.j

post-19833-0-82139600-1380826831_thumb.j

post-19833-0-40128000-1380826849_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statické dojmy Rapid Spaceback 1.2 TSI 77 KW Ambition:

Výbava:Červená Corrida,Ambition+,3MF volant pro rádio a telefon,GSMII bez držáku,neplnohotnotná rezerva.

Dveře zavírání tiché,skoro OIII.Plasty v pohodě,volant v kůži taky přijemný na dotek.Ta nová líšta na dotek dobrá a vypadá to už líp.Vzadu docela dost místa.Kufr velikost dobrá.Pevné háčky na tašky-dobrá vychytávka.Rádio hrálo velmi dobře.Oproti Rapidu před rokem velké zlepšení v interiéru.

Jízdní dojmy za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nam v posledni dobe objevily spekulace o Rapidu Coupe. Moc se mi tomu nechce verit, ale v souvisloti s tim, jsem si vzpomnel na rok 2011, kdy nebyla znama ani seriova podoba Rapida a v casopise Auto & Design vysly tyhle skicy. Z dnesniho pohledu se az zajimave presne autor trefil do dnes jiz znameho Spacebacku a u toho, co vypada jako kupe, je zajimave, jak autor nakreslil dve podoby zade, z nichz u jedne je pouzito to zacerneni zase jako u Spacebacku, tak ja vam nevim, s tim kupe... :-) Nejak hodne toho ten autor tehdy vedel, ne?:-)

Tak Skoda ma Rapid Coupe aj na svojej oficialnej stranke ;)

 

uvodni-stranka-designblok-02_20131009045

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista: Kdyby byl kufřík o 10 cm delší, tak už by to nebyl hatch, ale Combi.

 

Lišta imitující kov na přístrojovce je fakt pěkná. Působí hodnotně, narozdíl od těch rádoby hliníkových, který byly v OII FL. Tam jsem nikdy nepochopil, proč vypadají tak lacině (obzvlášt v Ambiente, RS, Scout).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Rapid Spaceback Ambition Fresh 1.2 TSI 77 KW 6.st.manuál,Červena Corrida:

Rozdíly oproti LB při zahájení prodeje v říjnu 2012.

-filtrace nerovností+jízda na špatném povrchu-zlepšeno o 100%-spokojenost.
-elektrický posilovač oproti elektrohydralickému velmi dobré a moc příjemný.
-brzdy příjemný nástup a velmi dobrě brzdí-byla to verze s koutouči vzadu.
-řazení velmi dobré.Také zlepšení od roku 2012.Moc příjemná převodovka,krátké dráhy a velmi dobře ostupňované.
-motor v jakýkoliv otáčkách jezdil dobře.Město mimo město,dálnice,okreska.
-v dešti to chce jezdit se zapnutou klimou,protože se venitř mlží.Jde to vyfoukat větrákem,ale s klimou se venitř mlžit nebude.
-trošku horší výhled přes zadní okno,když je SunSet za deště,ale to jde to.
-výhled přes A sloupek trochu horší.Musí se trochu nadjíždět,ale to je již od dob FI.Také v pohodě.Kdo je zvyklý,tak to nevadí.
-3ramenný volant se dobře drží a kůže velmi příjemná.
-Středový panel mě netlačil a místa jsem měl docela dost.
-Zavírání dveří tiché a dobře utlumené
-MAXIDOT

Auto bylo na 15 kolech a jezdilo se s ním dobře.Chyběl mě tempomat,který u téhle výbavy není.Naladění vlečné nápravy je velmi dobré,snese hodně.

Celkově spokojenost a oproti roku 2012 je to zlepšení o 100%.Byl jsem velmi spokojen

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...