Přejít na obsah

airbag v předním sloupku


bropol

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chci se zeptat na takovou drobnost. Plánuju, montáž parkovacích senzorů i s led displayem a jde mi o to, jestli když umístím led display na horní hranu vnitřního zpětného zrcátka, tak jestli můžu táhnout kabel od toho led displaye vrchem podél předního okna až k sloupku u řidiče, dále pod horní kraj tohoto sloupku a poté vrchem nade dveřmi, kdy po odchlípnutí těsnící gumy schovám kabel na kraj pod tapec střechy a následně jej tímto krajem protáhnu až do zadní části auta.

Jde mi o to, jestli by to náhodou nevadilo v případe, že by došlo k vystřelení airbagu právě z toho sloupku u řidiče, když by byl kabel pouze pod horním okrajem sloupku a dále vedl po okraji tapecu střechy. Nevím jak to vypadá, když je tento airbag vystřelen.

Děkuji za radu a popřípadě pokud máte někdo odkaz na foto, jak vypadá tento airbag po vystřelení budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hlavně nepřekřížit pytel, dost častá chyba a co jsem zkoušel bouchnout stropák, přes kterej jde kabel, tak slabší trát to trhne a ten vyšvihne ven, pokud je drát silnější, tak se bag nerozevře tak, jak by měl.

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...