Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj, moc bych prosil o radu. Koupil jsem si nedávno Octavku II r.v. 06 ve které byla navigace Nexus. Zkoušel jsem přepálit nějaké CD s hudbou, a vůbec mě nereaguje, popřípadě nahlásí chybu čtení CDčka. Ono stejné CD vyzkoušel kamarád v Passatu a jde mu to bez problému. Vůbec nevím co s tím mám dělat. Díky za nějaké rozumné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak buť změnit značku cd a nebo potřebuje líp vyčistit čočka

To se mi nezdá že by to chtělo změnit značku. Čočku nevím jak bych již lépe pomocí CDčka mohl vyčistit. Pojedu se ráno optat nejspíše do autorizovaného servisu, jinak mě nic lepšího nenapadá :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Skus kupit cd s oznacenim RV a na cd napalit subori s hudbou ale nie mp3 daj pozor aby to bolo audio cd uzatvarat na system prehravania v prehravacoch hudby nie ako usb kluc. Kamarat mal mozno radio na prehravanie mp3 to si poradi s hociakymi zvukovimi subormi.

už si na něco přišel ohledně toho čtení cd?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...