Přejít na obsah

Kapalina do serva


Airman64

Doporučené příspěvky

Ahoj panove hledal sem, ale nenašel jen same o hučení a pískání co se týče serva :-) Dneska jsem ze srandy otevřel nadržku serva a mam to na minimum tak bych se rád optal co přesně mam koupit a dolít :-) a přibližna cena :-)

Asi neni vice typu těch servokapalin snad teda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nekupuj ani nedolévej. Máš to v normě.

To žralok: V olejích do serva je sakra velký rozdíl. Věř mi - doléval jsem servo tak 4 měsíce a prošlo mi tam cca 15 litrů různé hydrauliky a poznám na řízení, jestli ten olej je dobrý nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uder: to je NESMYSL pokud ma minimum je to problem!!! a s tema olejeme chtel bych videt kam jsi tech 15 litru nalil, neliljsi to jinam? tohle je NO COMMENT

Kámo pokud měl servo vadné a musel neustále dolívat tak proč ne?Jestli jednou servo teče tak je to na pytel.Takže v tomto případě dolíval dokud nesehnal nové a nebo neopravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo pokud měl servo vadné a musel neustále dolívat tak proč ne?Jestli jednou servo teče tak je to na pytel.Takže v tomto případě dolíval dokud nesehnal nové a nebo neopravil.

Ahoj Vicku, no ted jsem to resil dosti intenzivne, vzdyt vis, serva jsou dobre a kazi se upne minimalne (obtelefonaval jsem skodovky v Olomouci a nikdo nikdy takovou zavadu neresil) takze netesnost byla asi nekde na hadickach, coz se melo detekovat po doliti cca 1 litru, tento nezvykly unik, myslim. No ale muzu se plest :-) Myslim, ze to dopadne tak, ze tam dolije olej a odvzdusni a nasledne to bude min a min a uz vubec piskat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Under: nesmis verit uplne vsemu co pisou :kol-46: , Elvis žije!?

Jak věřit všemu, co píšou? Co to je za nesmysl? Viděl jsi vůbec někdy dílenskou příručku od škodovky? Servo olej má být na minimu, protože když se zahřeje motor, potom se kapalina roztáhne a začne plnit vyrovnávací nádobku. Jinak jak píše Vick, doléval jsem servo olej, protože mi to teklo kolem manžet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v chladnem stavu ( auto stojí 2 dny ) mam minimum coz podle te dilenske prirucky sedí... Jinak slysim poprve ze se olej roztahuje ja prave myslel ze olej se pouziva v hydraulice protoze se neroztahuje ani neztahuje viz. pistnice na sklapěčce a rameno atd.. ale ten ole jasi nebude stejny...

Vito: oukej domluvime se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...