Přejít na obsah

Zadní nárazník koncovky výfuků


MartinPV

Doporučené příspěvky

Jsem jen laik, ale myslím, že dokud je tam DPF, jakožto největší překážka ve výfukovém potrubí, tak to motor nemá šanci poznat nebo jen minimálně a spíše to bude mít pozitivní vliv o něco málo rychlejší odvod spalin.

Pravdu máš v tom, že je to nějak počítané, takže to nikdy nebude jako oem řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Aha, trošku jsem to nepochopil,naivně jsem si myslel, že se to lepí na nárazník a až teď jsem pochopil že originální část se dá sundat.....pak přemýšlím jestli by nestačilo originální díl sundat, nalakovat na černo a vrátit zpět... :kol-97:  ušetřil bych si lepení a koupi originálního příslušenství  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Oživím trochu tohle téma.

Co říkáte na tenhle výfuk?

 

http://www.racing-tuning-shop.cz/Detail/Spoilery-a-tuning/superb-(ii)-08-/sportovni-ladeny-vyfuk-duplex-2tlumice-2-x-dvojita-koncovka-ulter-skoda-superb-ii/1431/60167

 

Vypadá podle mě fajn, akorát nevím jak to bude s kvalitou. Stále se mi nedaří sehnat výfuk ani např. parohy v solidním stavu, tak uvažuji i nad touto variantou... mám TDI 2.0 103KW + CHIP.

Díky předem za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj osobní názor je ten , že doba těhle "originálních kolotočů" už je dávno pryč  :kol-44: 
pokud to neni opravdu ORIGINÁL 3,6 kterej má stejně smysl pouze v estetice  :kol-31: 

nech supovi prdelku jakou má nezničíš si nárazník a ještě za tu opičárnu ušetříš  :kol-47:

 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mika-el - teraz som si vsimol, ze si mi pisal aj k fotke, takze si ju nasiel aj sam  :kol-47:

hovorim o tejto foto - http://forum.skodahome.cz/gallery/image/53462-img-20140831-145318-hdr/

a ide asi presne o ten isty vyfuk, na ktory si tu dal odkaz ty.

k zvuku sa velmi vyjadrit neviem, kedze tento vyfuk namontoval predchadzajuci majitel.

ale myslim ze vyzera lepsie ako s originalom  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No úplně sportovní to není spíš prasárna ale za svodáma jsme udělali klapku s regulací hlasitosti jakou má třeba camaro nebo mustang ovládání v kabině takže pohoda když je to zavřený je to jako "sériovej" výfuk a s otevřenou je to hááááárdcore ale zatím mám vyzkoušeno jen na volnoběh auto je komplet podvozkově odstrojený čekám na nový pružiny (jinak info tady v ćechách zkrácený pružiny na 3.6 nejdou sehnat ale v ÚK pohoda a mám sport paket a podle fotek rozdíl bude dost velkej) taky nový tlumiče Bilstein B10 a dávám komplet všchno nový takže ramena tečky silent uložení stabilizator a všechny ložiska. Takže až to postavíme počítám cca 2 týdny tak dám odkaz na youtube video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...