Přejít na obsah

gps antena


Doporučené příspěvky

zdravim panove mel bych dotaz obednal jsem do sviho roomstru radio s navigaci a nevim kam bych mel umistit gps antenu abych nemusel zbytecne rozebirat cely auto k navigaci budu mit vnitrni antenu ale nevim kam s ni aby fungovala a musi bejt nejak specialne natocena nebo tak??mate nekdo zkusenosti??predem diky za odpovedi a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky me jde taky o to kudy se tam dostat a tak a taky jestly musi bejt nejak natocena ci nasmerovana??nechci nic moc rozebirat nebo delat nejaky diry a kdyz bych ji umistil pod pristrojovku tak by asi byla odstinena a byl by spatnej signal ne?nekde jsem slysel neumistovat na plech ze to rusi a odstinuje ale jinej zas povi neco jinyho tak co myslite???? :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc tam jsem koukal vyndal jsem ten horni kaslik ten je na 2 sroubkach a tam jsem koukal ze je ta roura a jde kabel bez problemu protahnout od radia??nebo musim jste neco vyndat??a kabel je dost dlouhej tak jsi ho nechal namotanej za radiem?a jeste zalezi jak tu antenu pridelam musi bejt treba nahoru nebo v nejakej poloze??predem diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...