Přejít na obsah

Spotreba 1.9 tdi 81 kw -kolísá


Buksier

Doporučené příspěvky

Dobry den,našel jsem tu jen jedno téma a chytřejší zněj moc nejsem. :) Chtěl bych se vás zeptat jakou máte spotřebu u Octaviečtu ne 1.9 TDi 81 KW rok 02? Dokážu jet i za 4.5 ale to na hraně podotáček a tak do 70,jakmile více přidám tak spotřeba rapidně roste. Pří 100km/h jsem uz na 6.7-7.5 a při 150 kolem 8L. Město mezi 6-7. Pokaždé co čtu nejakou recenzi o tomhle motoru tak borci jezdi 5-6. Mě hlavne udivují ty rychlé změny. Trošku přidám a spotřeba letí nahoru. Děkuji za odověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam najeto 250tis. km a prumerna spotreba je na 6,5 (posledni dobou jezdim hodne mesto), ale dalkovy trasy jezdim kolem 5,4 po meste tak 7, ono zalezi hodne i na pneumatikacha a jejich rozmeru, ja driv mel standartni 15" ted mam 16" a spotreba se vysplhala nejmin o 0,5 litru nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spotřeba rapidně roste. Pří 100km/h jsem uz na 6.7-7.5 a při 150 kolem 8L. Město mezi 6-7. Pokaždé co čtu nejakou recenzi o tomhle motoru tak borci jezdi 5-6. Mě hlavne udivují ty rychlé změny. Trošku přidám a spotřeba letí nahoru. Děkuji za odověď

Já bych zkusil vyčistit EGR. Snížená světlost = zvýšená spotřeba. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

mám Okt.1,8T benzin,stejný problém,průměrná spotřeba při akceleraci letí šíleně nahoru až na 11l,dříve se držela kolem 6-7l,motor ale má spotřebu dobrou,v čem může být problém?VAG hlásí závadu komfortní jednotky(je vadný mikrospínač ve dveřích,v zámku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...