Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Páka parkovací brzdy zmizela

Superb třetí generace bude prvním modelem Škody s elektronickou parkovací brzdou. Navíc získal i adaptivní tlumiče. Řidič tak po zvolení některého z pěti režimů (Normal, Comfort, Sport, Eco či Individual) adekvátně nastaví nejen reakce motoru a řízení obdobně jako v octavii, ale i tuhost pérování.

 

:kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Václave Š.: Nechápu proč ty a jiní neustále napadají vizáž škodovek. Vždycky si budou podobné, aby bylo už z dálky vidět, že to jsou právě škodovky.

Každá automobilka má svůj. tzv. jazyk, který se mění jen po uplynutí určitého období. Rozhodně je to lepší, než aby každý model škodovky byl úplně něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Václave Š.: Nechápu proč ty a jiní neustále napadají vizáž škodovek. Vždycky si budou podobné, aby bylo už z dálky vidět, že to jsou právě škodovky.

Každá automobilka má svůj. tzv. jazyk, který se mění jen po uplynutí určitého období. Rozhodně je to lepší, než aby každý model škodovky byl úplně něco jiného. 

 

Poněvadž už je to jak u Audi. Poznáš sice, že jede Audi, ale naprosto nevíš, co je to za model. Já netvrdím, že Kabaň dělá ošklivý auta (kromě Vision C). Vadí mi ty jeho nabubřelý řeči o tom, jak to nový auto bude jedinečný, přitom to počínaje Rapidem vypadá pořád stejně. Ostatně něco podobnýho mi potvrdil i prodejce - všechny současný Škodovky vypadají v podstatě stejně a na pohled se liší hlavně rozměrama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...