Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Cekal jsem od sportovni verze (nebo jak se to nazyvalo) vic nez jen koncovky vyfuku. Alespon neco jako je R-line u VW. Dnes je to celkem bezne, u Audi je to S-line, Mercedes ma AMG pakety a BMW M pakety, ktere jdou za priplatek snad do vsech modelu. Neco takoveho u Skodovky chybi a myslel jsem si, ze s tim SuperB zacne.

Skoda tedy bude mit 206 kW, coz mel mit i Passat, tak ten asi  dostane jeste par koniku navic aby byl lepsi ne ?

 

A to modre podsviceni budiku jako v Hyudai ?  :kol-44:  

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Designově je opravdu povedený, každý nový model je lepší a lepší - Škoda že hned druhým byla OIII, která se dle mého vůbec, ale vůbec nepovedla, snad pomůže facelift..

Nicméně si počkám na osobní zkušenost, navzdory povedenému designu na menších kolech s nestaženými pružinami, kdy bude stát jako koza, už to asi nebude tolik lahodit oku. A interiér je vždy u nových Škodovek kapitola sama pro sebe, jejich celoplastové výplně na sluníčku hrají snad všemi barvami černých plastů, jakými jen hrát mohou..

Takže za mě je to zatím nej současná Škodovka, ale nepochybuji, že nás realita trošku zchladí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tech oficialnich fotek to fakt vypada, ze je to modre podsvicene. Ale bud to jde nastavovat (myslim si, ze ne) a nebo to blbe nafotili. Na tomto obrazku jsou i rucicky bile, coz na tech ofiko fotkach jsou do modra

 

 

post-3278-0-72581600-1424382237_thumb.pn

post-3278-0-30324700-1424382424_thumb.pn

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...