Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Jo v Karline to ukazovali. Ma to svitici listy ve dverich a v palubce a pres radio jde menit barva. Ale ze by sla menit barva i budiku a ostatnich tlacitek, to jsem nepostrehl

 

 

Novinkou pro model Superb a značku ŠKODA je LED ambientní osvětlení interiéru, které do něj vnáší odpovídající atmosféru. Po otevření vozu se vnitřní osvětlení přepne do uvítacího módu. LED ambientní osvětlení umístěné nad dekorativními lištami v přístrojové desce a výplních dveří navozují spolu s osvětlením sedadel, vnitřních klik dveří a prostoru pro nohy jedinečnou atmosféru. Po nastartování se intenzita osvětlení automaticky sníží na tzv. jízdní mód. Prostřednictvím infotainment systému lze nastavit intenzitu LED ambientního osvětlení a zajistit tak během jízdy příjemné prostředí.

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, delate z komara velblouda ;) modry to nebude rozhodne ;) bila jako vzdy ;) 

 

Muzu s klidem rici, ze moje informace co mam o SIII jsou natolik overene, ze snad ani sam reditel o nich nemuze vedet ;)

 

   takze klid,... bude klasicka bila ;) proc by davali nejakou modrou ;) ? na co ? k cemu ? bila je nadherna a luxusni ;) stejne tak jako ambientni osvetleni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně zrcadlovka nekeca barvama,

Zrcadlo fotí takový barvy jaké ji nastavíš a automatické vyvážení bílé i u zrcadel má k dokonalosti daleko. Spíš tu namodralost přičítám ke snaze zvýšit efekt fotky. Všechny světelné zdroje jsou ve stejném nádechu.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odemykání nevím, ale o podlahu bych se nebál. Vždyť to má  i OIII.

 

Myslel jsem variabilni podlahu pro liftback jako ma VW Golf Sportsvan. Kdykoli vezu neco vetsiho, tak mi zavazi to plato. U kombi pocitam s tim, ze asi bude

 

A kamery ve zpetnych zrcatkach a v prednim narazniku nebudou ? Pro 360° pohled ?

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...