Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

V 16 - 17 tydnu by mely byt kompletni konfigurace(snad i pry konfigurator) a od 22 tydne by mela najet predseriova vyroba vsech modelu a motorizaci. Objednat se da vsechno, ale tak maximalne u prodejce, ktery to v MB objedna stejne az od toho 17 tydne...takze proto ta dlouha doba dodani. Vydrzte...taky cekam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba toto:  http://www.mazda.cz/modely/mazda6-sedan-2015/

 

A našel bych řadu dalších variant konkurence, která má i lepší motory než se budou dávat do Supa III a přitom cenovka je podobná.

ještě se k té Mazdě vrátím. Kdo se chce trochu svézt, nenajde tu trochu slušnej motor. Co to je za naftu, která má při obsahu 2,2  výkon sice 130 kW a 420 Nm krouťák, ale zrychlení přes 9 s (!) a maximálku 209 km. To jsou výkony jak u jedničkový Octávie 81 kW. Tak s tím v dnešní době moc velkou díru do světa neudělají a mě by to třeba dost odradilo. Mám rád, když se auto taky trochu hýbe.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na německých fórech řeší otázku AAC. Prý je omezen na 160km/h, i tempomat má mít nějaké rychlostní omezení. Víte někdo o tom? Od MR 2016 by to snad mělo být 210 km/h. Bude mít auto teď na začátku ještě nějaká jiná omezení, vyplatí se počkat na nový MR? Asi otázka Na dixe:))) díky ta odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na německých fórech řeší otázku AAC. Prý je omezen na 160km/h, i tempomat má mít nějaké rychlostní omezení. Víte někdo o tom? Od MR 2016 by to snad mělo být 210 km/h. Bude mít auto teď na začátku ještě nějaká jiná omezení, vyplatí se počkat na nový MR? Asi otázka Na dixe:))) díky ta odpovědi.

tu sme trochu offtopic... ACC v mojom aute nemam a nechcel by som to ani zadarmo, netusim co ludi vedie k tomu, ze to chcu.

klasicky tempomat funguje urcite pri vyssich rychlostiach, nedavno som sa trochu ponahlal... 180 tempomat (podla tachometra)... no problem

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW. zcela nahodou jsem narazil na to, ze existujou dva CZ ceniky noveho Supa s platnosti od 9.3.2015. Prvni (ktery tady daval i Dix) a druhy, ktery je aktualne stazitelny ze stranek SA.

 

Nalezene rozdily:

- paket Comfort pro L&K (navic AUX a zasuvka 230 V v cenniku ze stranek SA)

- elektricky sklopna vnejsi zrcatka s automatickym ... (standard vsude krome Active, v cenniku ze stranek SA)

- Park Assist (moznost dokoupeni i pro Active, v cenniku ze stranek SA)

- pate dvere s elektrickym otveriranim a zaviranim (moznost dokoupeni i pro Active, v cenniku ze stranek SA)

- moznost navigace Amundsen (moznost dokoupeni i pro Ambition a Style, v cenniku ze stranek SA)

 

Pisu to jenom pro to, ze jsem si delal jednu konfiguraci dle prvniho ceniku a jelikoz by mi stacila mensi navigace, ale nebyla jinde nez v L&K, tak jsem si udelal jiny setup...

 

Snad uz bude konfigurator pristi tyden ready  kol113

Nova_SKODA_Superb_cenik_10032015.pdf

novy-superb-cenik.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečteš vlákno o akčních nabídkách, změnách cen a výbav - ceník a prodejní program byl oproti první verzi opravdu mírně korigovaný, viz http://forum.skodahome.cz/topic/74630-akční-nabídky-změny-cen-a-výbav-cz/?p=2033769

 

Ta zrcatka byla pouze tiskova chyba (ale uz primo v prodejnim programu), puvodne byly uvedene pro vybavu Ambition a vyse v ramci polozky s el. nastavitelnymi sedadly.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

hodně jsem zvažoval zda Passata variant a nebo superba hatchback a ačkoliv supu bude v ČR jezdit mraky, tak jdu do něho, protože bude dřív, mám přislíbené, že půjde objednat za tři týdny a že bude mít přednostní dodání.

 

A hlavně, že hned od začátku půjde objednat 2.0 tsi 206 kw, tento motor v Passatu bohužel nebude, takže nemám jinou možnost,výbavu maximální LK.

Pokud to nakonfiguruji komplet, tak jsem na 1,3 mio a to se do limitu vejdu.

 

takže spíše otázka naopak, co nechtít za výbavu? Stěrač?

19 kola? Ta se mi zrovna v antracitové barvě

výběr barev karoserie tragický, takže zatím to vypadá na laser, nebo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...