Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Jelikož potřebuji příští týden auto objednat, pak jsem tři týdny na dovo a stále nejde konfigurator, tak jsem se jel dnes podívat na showroom.

Jako alternativu k Sup III 206 kw jsem si dal Golf R Variant a ono světe div se, nevejdu se tam se svými 198 cm. To mě dost štve, už jsem měl připravenou krásnou konfiguraci.

Tak snad to v týdnu pustí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry postreh! Jelikoz nema stribrnou listu ve spodni casti mrizky tak to vypada na stupen Active nebo Ambition, ale kdo vi co je to zac... Proste asi predprodukcni vzorek.

 

No podle infa od kolegy tak s tím přijel někdo z managmentu Škoda Auto z Bolky, takže ten si nakonfiguroval všechno možný i co je nemožný. Ale určitě se jedná o nějaký z prvních kusů Superba III. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi to nedalo a volal jsem na Škoda linku, konfigurátor bude nejdříve za týden a na začátku nebudou všechny motory a výbavy, prý...

Náš člověk v práci přes auta mě ujišťuje, že to co chci objednat půjde, jen to bude déle trvat, stále přemýšlím nad barvou.

 

chci LK, světlý interiér, antracitová 19 kola, tak mi k tomu docela sedí hnědá magnetic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ve sve podstate v nicem:

- podrobnejsi popis infotainmentu (vcetne uhlopricky)

- lepe popsane Multimedia pakety (opet o jak infotainmenty jde vcetne uhlopricky)

- zmizely oba kuracke pakety za 600,--

- vyber z originalniho prislusenstvi uplne na konci slevnil, az na krytky, o 2-4 CZK :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě, ta 206kW verze na showroomu objednat a nakonfigurovat půjde. Na netu ne. Ani passat ještě nemá tenhle motor v konfiguratoru. Máme od půlky února objednaný Passat sedan 2.0 tsi 162kW a stále neznáme termín dodání. Ale výroba tohoto motoru by už měla běžet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...